Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elakarok válni, de gyes-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarok válni, de gyes-en vagyok a férjem pedig kiderült erősen füvezik. Elvehetik tőlem a babámat aki 1 éves?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk házasok,a kapcsolatunk nagyon megromlott,eleinte jó volt minden,de aztán haza hozta a füvet amiket rendszeresen megtaláltam.A kislányomat ezáltal veszélyeztetve.A szüleimhez költöznénk vidékre.Megoldható hogy a kislányon n legyen még felügyeleti joga sem?Azt akarom hogy tűnjön el az életünkből végleg.

#válás #gyermekelhelyzés
2013. ápr. 8. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat a szülői felügyeleti jog megszüntetéséhez komoly indok kell, mondjuk ha bizonyíthatóan drogos, illetve veszélyezteti a gyereket.
2013. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
a kicsi a fű miatt mindenképpen hozzád kerülne
2013. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudtam csinálni fényképeket,és igyekeztem úgy készíteni őket,hogy azokon látszódjon hogy a mi lakásunkban készültek.Nem akarom hogy válás után bármilyen kapcsolatba is léphessen a gyerekkel.Semmit nem foglalkozik vele,munka után előrébb valóak a haverok és a fű,mint a kislány.
2013. ápr. 8. 09:33
 4/9 anonim ***** válasza:
ha tudsz akkor arról is csinálj képet ahogy éppen elszívja,egy ügyvéd simán érvelhet azzal hogy csak a férjedet akarod befeketíteni a bíróság előtt és te raktad oda a füvet
2013. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem vannak tanuim is.Volt már Tatabányán ilyen elvonó gyűlésen vagy nem tudom mi az,és azért kellett mennie a rendőrség elkapta fű birtoklással és fogyasztással.Nem hinném hogy nekem kéne bizonygatnom.
2013. ápr. 8. 09:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor már fénykép nélkül is van bizonyiték,rendőrség,füves gyűlés.

Ez éppen elég indok.


Nyugi,el nem veheti semmiképp.

A gyes csak egy dolog,ha a szüleid biztositanak lakhatást és segitenek megélni amig nem mész dolgozni,akkor akkor sem vennék el tőled ha nem füvezne.

2013. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tutira akarsz menni, kérj a rendőrségtől házkutatást, akkor majd készül róla jegyzőkönyv, és mivel a vérből megállapítható, hogy a férjed kábítószerezett, egyértelművé válik a kérdés.
2013. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyert ügyed van a bíróságon. Viszont a teljes eltiltást meggondolnám. Mivel kicsi a gyerek a kialakult helyzetre tekintettel kérheted, hogy felügyelet alatt találkozzanak, de a teljes eltiltás komoly teher lenne később a kislánynak. Sajnos a gyerek közös, nem lehet apát csak úgy kiradírozni.
2013. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,hogy merjem neki utána oda adni láthatásra,bedrogozott állapotban?!Vagy minden találkozónál ott lesz egy felügyelő aki előtte valahogy megnézi nincs e kábítószer hatása alatt?Azért mert lenne láthatása,azzal beleegyeznék szinte hogy a gyerekem ezt lássa?!Én nem akarom ennek kitenni.Az én szüleim is elváltak 14 éves koromban és sokkal jobb hogy az apám eltakarodott végleg az életünkből mint hogy 2 hetente ele kellett volna lennem.És ha a gyerek elhelyezéséről peren kívül egyezem meg vele(mert van ilyen) és ha rá tudom venni mondjon le a teljes igényről?Soha nem fogja tudni lerakni vagy inkább nem akarja,mert 1000szer fenyegettem h elhagyom és a gyereket elviszem soha nem fogja látni,egyszerűen nem érdekli.
2013. ápr. 8. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!