Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnak a szüleim! Hogy döntsek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnak a szüleim! Hogy döntsek?

Figyelt kérdés
A szüleim beadták a válást, úgy tűnik nekem kell eldöntenem, hogy kivel éljek. Anyukámmal nagyon sokat veszekszünk mostanában, nem jövünk ki jól egymással, folyton ellenőrizget és nagyon ildegesít. Tudom, hogy anya és az dolga hogy aggódjon de már azt sem hagyja hogy edzésre járjak, mert szerinte túlhajtom magam. Apukám már 2 hónapja nem lakik itthon de sokat jön hozzánk. Vele jobban kijövök, nem ellenőtizget annyit és nem kell mindig beszámolnom az egész napomról, mint anyumnál. Van egy idősebb tesóm, ő apummal marad, és én is szívesebben maradnék vele, mert haragszom anyumra de biztos nagyon rossz lenne neki, hogy mindketten apukámmal maradunk. A másik meg, hogy anyum éppen hogy eltudna tartani engem, apumnak viszont jóval több a fizetése, ilyen szempontból is jobb lenne. Nem tudom hogy döntsek, mert anyum nem bírná ha engem is elveszít. Tegnap is idejött sírva hogy nem akarja hogy apummal éljek. Sokszor úgy érzem hogy nem bírom már..14/L

2013. ápr. 13. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Én anyámat választanám ebben a helyzetben?

A tesód mit javasol?Ő mennyi idős?Mit mond ő,miért döntött úgy ahogy?Beszéljétek meg,kérj segítséget tőle.

2013. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük, hogy legyél mindkettőnél és ne a pénz motiváljon.Hiszen már elég nagy vagy ahhoz, hogy ezt tudd kezelni.
2013. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy mindkettőjük normális és mindkettőjükhöz kötődsz. Mondhatod, hogy legyen először egy hét itt, egy hét ott, aztán meglátjátok. Anyukád is megértheti, hogy a tesódtól sem akarsz elszakadni.
2013. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lenne a jó, ha nem választanál, és 2 hét itt, 2 hét ott.
2013. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 4-es válaszoló javaslatára hallgatnék.
2013. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hallgas a szivedre!

Ne a penz es ne a harag motivaljon !!!

(Szerintem azt valaszd akinek nagyobb szuksege van rad , utana vegulis mindkettojukkel fogsz talalkozni...)

2013. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!