Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valaki ezt kibogozná nekem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ezt kibogozná nekem? Már semmit sem értek, pedig én vagyok benne.

Figyelt kérdés
A lényeg, elhagytak egy másikért csak úgy egyik napról a másikra. Utóbbi időben rossz volt a kapcsolat, de nem menthetetlen egy kis akarással. Én nagyon szeretem, ő is nagyon szeretett, de hirtelen 'meggondolta' magát. Én szenvedek, ő el van. Mikor már feladnám, akkor lök egy kicsit rajtam, amitől bízom hogy változik a helyzet. Mást tesz és mást beszél, de a beszéde sem mindig ugyanaz. Albérletben élünk, kicsi fiúnk is van, ő erre itt hagyott a legnagyobb trutyiban. Azt mondja visszamondja az albérletet, de mégsem. Ezzel szemben megkérdezi mikor költözünk ki. Ha itt van, olykor érezteti nagyon is, hogy szeret, de aztán rájön, hogy mit csinál és nem. Alapból nem egy szétszórt ember, de már nem tudom mit gondoljak. Szórakozik, idő kell, nem tudom. Ha közömbös voltam és nem kerestem, akkor keresett. Tanácstalan vagyok. Azon kívül, hogy hagyjam bármilyen véleményt szívesen meghallgatok. Ezt csak azért nem, mert magam is tudom és igyekszem is így cselekedni.
2012. jún. 8. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, különben nem hagyott volna ott egy másikért, és nem lenne "jól el". Az hogy kedves, lehet a gyerek miatt is, vagy mert egyébként nem akar tovább bántani, segíteni szeretne, furdalja a lelkiismeret stb. Ha ő azt mondta, itt a vége, itt a vége.
2012. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy ő maga is össze van zavarodva. Úgy tűnik, hogy inkább elfelé menne, de a lelkiismerete időnként beüt, ezért hol erre, hol arra lép. Egyik megoldás mellett sem mer elköteleződni, mert fél, hogy hátha az a rossz döntés.
2012. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Húzhatod még az időt, de csak neked lesz még rosszabb. Az egyetlen jó megoldásra meg nem vagy kíváncsi.
2012. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod kicsit hasonló a helyzetem. Egy idege azt gyanítom, hogy bár szeret ő még engem, de inkább.... Inkább azért reagál rám, mert sajnál. Másrészt úgy döntöttem, hogy ennél én többet érek. Ahogy te is.
2012. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* Egy idege = Egy ideje
2012. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne akard azzal áltatni magad, hogy nm érted a viselkedését. Bár nem is kell érteni. Szerintem ha végleg otthagyni most nem akarod,akkor legalább egy ideig tényleg ne legyen köztetek semmilyen kapcsolat. Mindkettőtöknek aztán később el kell dönteni, hogy a másik mellett tisztességben képes-e lenni.
2012. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem áltatom magamat, hanem valóban nem értem a viselkedését így egyik napról a másikra. Mint írtam nem egy szétszórt ember, eddig is meg volt mindig, hogy mit akart. Most meg beszél olykor pozitívan, gyakran negatívan de tenni egyikért sem tesz konkrét cselekedeteket.
2012. jún. 9. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!