Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit szólnátok, ha a VOLTférjet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a VOLTférjetek veletek kiabálna valami miatt (hülye pillanatában volt, stresszesen)? Rendeznétek jelenetet vagy a gyerek miatt inkább hallgatnátok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
En nem is jutnek szohoz. Nagyon meglepodnek, ha kiderulne, hogy volt egy ferjem.
2013. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Akkor mutatsz jó példát a gyerkőcnek, ha higgadtan, de határozottan kikéred magadnak ezt a viselkedést veled szemben.
2013. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Gyerek nélkül vagy leorditanám a fejét vagy csak elküldeném melegebb éghajlatra...

Gyerek előtt nem veszekszem.

2013. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem lehet minden lelki nagyságod egybesűrítve, nyugodtan, de határozottan megmondani, hogy ezt a stílust mellőzni szíveskedjen, mert méltatlan hozzá is és hozzád is?
2013. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő. Azt írod rossz pillanatában volt, ami persze nem ok, de ezek szerint egyedi eset.

Saját történet:

Van egy volt párom akitől született egy gyermekem. Jó a kapcsolatunk. Tavaly a nyári szüneti nyaralás terveztük, két időpont volt (júliusi, augusztusi), úgy voltam vele, hogy nekünk teljesen mindegy, megkérdezem ő és a barátnője hogyan tudja kivenni a szabit, mivel tudom hogy neki kicsit macerás.

Arra jártam, beugrottam hozzájuk. Kisfiam apukája éppen kint volt, füvet nyírt. Van egy bazi nagy kutyájuk akitől félek ezért le kellett állnia, viszont sz.r volt a fűnyírójuk, így kaptam hideget-meleget, hogy ezt már soha nem tudja beindítani, az én hibám, mit akarok.. Láttam rajta hogy sík ideg, így annyira nem vettem magamra. Mikor mondtam hogy miért jöttem, beküldött ezzel a szöveggel: "Nekem mindegy, kérdezd meg azt ott bent, ő mindent jobban tud" Na innen tudtam, hogy nem a fűnyíró volt a baja:) Bemegyek, látom a barátnőjének sem jobb a hangulata, de azért csak elmondom, ha már ott vagyok, erre odaböki majd felrobbanva: "nekem mindegy (ismerős szöveg)kérsz egy kávét?

Kávét nem kértem, utazást lefoglaltattam a párommal amikorra gondoltam, este kaptam egy sms-t a barátnőjétől, hogy "bocs ha bunkó voltam, csak..." A voltpárom pedig bocsánatot kért másnap, mikor jött a gyerekért.

Én nem csináltam belőle jelenetet, ha nem kért volna elnézést, biztos megmondom neki később, már nyugodt állapotába, hogy máskor legyen szíves nem rajtam levezetni a feszültséget. De egyszer belefért, ő is belátta hogy hülye volt, amúgy nem ilyen, azóta minden happy közöttük szerencsére:)

2013. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallgatnék, a gyerek érdekében. Gyermekre nem tartozik két felnőtt ember cirkusza.
2013. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne foglalkozz vele. Elváltatok és kész. Nem kell okot és lehetőséget adni arra, hogy vitázzatok.
2013. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Páros lábbal rúgnám ki az ajtón és ha ilyen állatt, akkor megfenyegetném, hogy nem láthatja a gyereket.
2013. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!