Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha nem ismerem el a születendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ismerem el a születendő gyereket mert nem vagyok benne biztos hogy az enyém, akkor a születése után kérhetem a dns vizsgálatot? Az anyja nevét fogja viselni szülés után.

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag semmi közöm nem lesz hozzá,igy is kérhetem a vizsgálatot?És az anyjának bele kell egyeznie?Ha nem engedi a vizsgálatot,mit tudok csinálni?
2009. okt. 2. 22:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Bíróságon keresztül kérheted. Nincs olyan, hogy nem engedi.
2009. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát de gyakoratilag mondhatja azt hogy miért akarok vizsgálatot.Ja azt el felejtettem hogy nem élek vele már a terhessége óta.
2009. okt. 2. 22:10
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
És ha mégis a Tiéd? Akkor mi lesz ha azt hozza ki a vizsgálat? Ez kemény, azért akkor csak lesz közöd hozzá...
2009. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
én is voltam már így, de az az enyém volt. nem mintha ez számítana, ha már nem vagytok együtt. hacsak nem annyit, hogy kéthetente vihetsz krémest vasárnapra, meg néha fizetheted az állatkerti belépőt. de apa az így nem leszel.
2009. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Az anya akarja, hogy a nevedre vedd a gyereket? Ha nem, semmi nem fogja eleve azt bizonyítani, hogy bármi közöd van a babához. Az egy dolog, hogy esetleg az anya úgy nyilatkozik, hogy te vagy a gyerek apja, de ebből csak akkor lesz hivatalos apaság, ha apasági nyilatkozatot teszel anyakönyvvezető, vagy közjegyző előtt és hivatalos papírt írsz alá. Szóval ilyeténképp a dns vizsgálatnak semmi értelme nincs, hacsak nem voltál akkoriban a FÉRJE a hölgynek. Ha a férje voltál, akkor hivatalosan Te vagy az apa. Akkor kérheted a vizsgálatot. Érdemes azonban utána nézni, mert nagyon húzós összegbe kerül, ezt Neked kell fizetned.
2009. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem akarja hogy a nevemre vegyem,és én sem.És nem is fog megnevezni apát szüléskor!
2009. okt. 2. 22:24
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
engem sem nevezett meg, pedig az voltam. :) tényleg ne idegeskedj ezen, nagyon nem éri meg, próbáld meg elfelejteni, igyál egy sört.
2009. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Ha ő sem akarja és nem is voltál a szülés várható időpontja előtti egy évben a férje, akkor semmi teendőd nincs.

A szavaidból úgy érzem, elég keserű érzéseid vannak ezzel kapcsolatban, remélem, sikerül túltenned magad rajta, bármi is bántson!

2009. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem ismered el hogy a tiéd és nem nevez meg apának nincsenek kötelezettségeid sem nem? Akkor minek az apasági? És ha mégis a tiéd lenne szeretnél az apja lenni és részt venni az életében?
2009. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
csináltass apasági vizsgálatot, és ha kiderül, hogy tényleg a tied, vegyél részt az életében. és ne próbáld meg elfelejteni, sört meg pláne ne igyál. jelentsen többet a gyereket annál, hogy mint elfelejted. a gyerek meg egyszer fel fog nőni, és ha az anya ok nélkül tiltja tőled, és erre rájön, őt fogja utálni, de nagyon, nem téged. mindenképpen megéri, ha csak kéthetente két órára is! a gyereked (ha minden igaz)
2009. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!