Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyibe kerül válás után az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikibubi kérdése:

Mennyibe kerül válás után az új személyi stb? Az összes okmányon meg kell változtatni a nevet, ugye?

Figyelt kérdés
Válás után nem akarom megtartani a férjezett nevemet,hanem a leánykori nevemet szeretném használni a személyes irataimon is.Mik azok az iratok,amiket feltétlenül meg kell változtatnom?Mindegyik,amin a férjezett nevem van,vagy elég a személyi,TB,lakcím,adókártya? Kb mennyibe fog ez kerülni nekem?Köszönöm a válaszokat előre is!

2013. jún. 2. 19:30
 1/3 Kondor Judit ***** válasza:
Szia!Nekem 7000ft volt,nem tom,hogy van-e jogsid/nekem nincs/.Be kell vinni az okmányirodába a válásról szóló papírt, ott lejegyzetelik,hogy vissza akarod venni a lánykori nevedet az volt 5ezer,500ft a lakcímkártya,1500ft az új személyi,a tb-adó kártyát ingyen cserélték.Én 15év után mondtam le a nevemről.
2013. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En szepen lassan csereltem mindent le. Szerencsere pont majdnem lejart a szemelyim igy az volt az elso aztn mindig a tobbi is

Nagyon cikinek ereztem amikor a kozmuveknel keleltt modositanom ugy ereztem kicsit lesajnaltak engem.

most mar kizarolag a lanykori nevemet hasznalom pedig azota ujra ferjnel vagyok.

2013. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Nincs jogsim! :D

Lesajnáltak?Hülyék az emberek!!Ne vedd a szívedre!!!

2013. jún. 3. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!