Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet valamit tenni ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit tenni ha az anya csak is a megadott, kötelező időpontban engedi látni a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Nála van elhelyezve, míg ki nem mondták a válást, normális volt, heti 2-3szor délután pár ovi után engedte pár órára a gyerekeket. Mióta meg van a papír azóta két hetente hétvégén.

Lehet valamit tenni? Közös felügyeletre van esély? 4 éves kislányok egyébként, ha ez számít, szóval elég kicsik. Ha nem is ott alvásra, de ovi után 1-2 órára pl. hétfőn, szerdán, pénteken elhozni ha nincs látogatós hét, másik héten legalább egyszer hét közepén? Van erre esély?


2013. jún. 5. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem ezeket a nőket. Gyerekkel tol ki a legjobban. Meg kéne értetni vele. Beszélj a gyerekekkel. Hiányzol nekik? Hátha Ők jobban tudnak az exnejedre hatni, h érezze velük szúr ki! Hogy szeretnének veled lenni. Stb.

Én ilyet sose csinálnék attól akitől gyerekem van, akármekkora tapló, gyerektartást is úgy fizeti ahogy akarja és a gyerek(ek)et is viheti bárhova csak tudjak róla és ne menjen a suli vagy az ovi rovására. Beszéld meg velük mindenképpen!

24/N

2013. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Én sem értem az exfeleséged. Mit mondott, miért nem hozhatod el a gyereket? Mondott valamilyen indokot?
2013. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, a bátyámról.

Szerintem a nő sosem volt normális... Kiszúrás van mögötte egyértelműen. A gyerekek elég apásak amúgy. Eddig is sokat foglalkozott velük pici koruk óta, nem most akar kapálózni hirtelen.

Megegyezni nem lehet az anyával.

2013. jún. 5. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és anya...elvált és az én gondozásomba került a kislányunk...a volt férjem szereti a gyermekét a kislányom viszont...a láthatás nálunk is 2hetente hétvégén lenne...nagyon tisztelem az exem amiért törödik a gyermekével ezért mi ezt sosem tartjuk be,szinte napi kapcsolatban vannak,sok közös programjuk van,és én nagyon boldog vagyok ettöl...fontos lenne megértetned az anyával ,hogy a gyermek érdeke ellen tesz,neki pedig be kéne látnia hogy mennyire jó dolog ,hogy te "igazi" apuka szeretnél lenni...sajnálom hogy küzdened kell a saját kislányaidért és kívánom hogy sikerrel járj:)
2013. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted, mert ugyan elengedni nem köteles, csak láthatáskor, de azt, hogy meglátogad a gyermeket NEM tilthatja meg. Nézz utánna, benne van a családjogi törvényben.
2013. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
van a bátyádnak új párkapcsolata? volt-e a válás előtt?
2013. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!