Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 1 hónapja döntöttük el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja döntöttük el a férjemmel, hogy elválunk. Azóta fogytam 8kg-ot, ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon kivagyok, van 1 gyerekünk is és pont miatta próbálom magam összeszedni, de nem egyszerű :(
2013. jún. 11. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora fogyás fogyókúra alatt sem normális, hetente 1 kg az az, a többi nagy baj, kiürülnek a vitamin, és ásványianyag tartalékaid. Sok vitamint szedj, ha nem is tudsz sokat enni, akkor is egészségesen, sok fehérjét, zöldséget.

Ne hagyd el magad.

Kitartás

2013. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, normálisnak normális - extrém stressztől más is fogy ennyit - de egészségesnek a legkevésbé sem mondható, és az a baj, hogy önmagát rontó körfolyamat, mert a gyors fogyással lesorvadnak az idegrendszert védő mielinhüvelyek is, és ezáltal még ingerlékenyebb, még stresszesebb leszel. Szóval vagy képes vagy úrrá lenni a helyzeten magad, vagy segítséget kell kérni.
2013. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek a második válaszolóval abszolúte..amúgy sajnálom, hogy így vagytok, nehéz élethelyzet, de túlleszel rajta, csak induljon meg vmi, mert a várakozás kikészítí az embert.

mennyi idős a gyereketek?

Én ha ennyire nem tudom kezelni, márpedig muszáj lenn, mert így a gyerek is kikészül, elmennék a családsegítőbe pszichológushoz, míg tart a hercehurca, tartaná benned a lelket, és a gyereknek is a korához mérten elmagyráznám, hogy mi fog történni.


Kitartást, menni fog, csak kell egy kis támasz!!!

2013. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy nekem is be kéne dobni ezt a témát, hogy lefogyjon a párom.
2013. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is a házasságon végefelé tiszta depis voltam. Mikor elváltunk kivirultam, ledobtam 15 kilót! :D
2013. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mikor mi a férjemmel szétköltöztünk, 2 hónap alatt ő 20 kilót, én pedig 15 kilót fogytam. Nagyon megviselt a szakítás mindkettőnket. Azóta szerencsére újra összejöttünk, mert nem voltunk képesek végleg lezárni egymással.
2013. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4, enyim asszony is szokta mondani, mert szintén volt ilyen anno a régmúltban, hogy pár hónapra szétmentünk, és mindketten fogytunk, nekem meg le kellene mostanság dobnom tizenkilókat, mert hát így 50 fele közeledve már a vérnyomásomon is látszik a túlsúly... szóval tiszta féltésből ajánlgatja, hogy szakít pár hónapra:)))
2013. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyilván a Kérdezős is tudja,hogy ez nem normális,szóval ha egészségügyi tisztázatlanságok lettek volna evvel kapcsolatban a fejében,akkor a családi rovat helyett az egészségbe írta volna ki a kérdését.

El lehet viccelni,meg nem a kérdés mögé nézni,de ez így szerintem haszontalan.

Kérdező,akarod esetleg más vonalra terelni ezt a kérdést? Mennyire volt ez a döntés közös? És itt kérdezném az UTOLSÓ VÁLASZOLÓT is,hogy az hogyan lehet,hogy Mindkettőtöket ennyire megviselt? És ha már el akartatok válni,biztos komoly oka volt (feltételezem) és hogy lyukadtatok ki innen oda,hogy újra összejöttetek? Mesélj! És Te is Kérdező!

2013. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. A mostani divatos szemlélet szerint ki akartuk dobni, ami nem működik. Úgy éreztük, nincs értelme mert nem vagyunk boldogok. A különélés alatt mindketten rádöbbentünk, hogy a szeretet és a vonzalom olyan erősen megvan, hogy nem tudunk egymástól megválni. Így a másik szemlélet mellett döntöttünk, hogy ami elromlott, azt meg lehet javítani. Szóval átértékeltünk és átgondoltunk sok mindent, és most sokkal jobban működik a kapcsolatunk, mint bármikor előtte, és még boldogok is vagyunk. Nekünk is volt már akkor gyerekünk, és az ő boldogságát is menteni akartuk.
2013. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8, semmi különös, a mi kapcsolatunk olyan, ami a GYK közönségének többsége szerint (legalábbis, ahogy az efféle naponta 3 kérdésre adott válaszokból kiderül) "hosszú távon nem működHET", amikor összejöttünk a párom volt 17 és az első komolyabb kapcsolata, én meg 33, túl egy 8 éves komoly kapcsolaton IS. Ez a helyzet aztán csinált egy "törvényszerű krízist" a 3. év táján, pár hónapig külön voltunk, ami alatt eldöntöttük, hogy egymással akarjuk folytatni. És hát azóta már eltelt újabb 13 év, és működik.
2013. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!