Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek az apa nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az apa nem akarja megcsinálni az apasági nyilatkozatot? Lejjeb a szotri.

Figyelt kérdés
Már van egy másfél éves kislányunk,de időközbe az apa lelépett egy másik nővel,most az ő 10éves gyerekét neveli,meg még egy nővel,annak 3éves a gyereke,és mindenkinek,h ne ő legyen megkövezve azért amit tett azt kiabálja "bosszúból" h nem az övé a Pocaklakó,pedig az őve!DNS teszt maradt az utolós reményem szülés után?Azt nekem kell fizetnem?
2009. okt. 12. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Apaság bírói megállapítása. A gyámhivatalnál kell megindítani az eljárást, mert az anya egyébként nem jogosult rá. Majd ők elindítják, meg megmondják az egyéb részleteket.
2009. okt. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Majd fizetheti a fickó a perköltséget, aztán ennyi lesz a haszna a nagy bosszújának. Ha ő az apa, neki kell fizetni a költségeket, mindent.

Örülj neki, legalább nem kerül egy ilyen alak nevére a gyerek. Mikor még meg se született, már megtagadja...

Remélem, azért szegény gyerek érdekében gyerektartásra is perled mindjárt!

2009. okt. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
milyen egy kocsog !!!!!!sajnallak!en is hasonlo helyzetben voltam,csak az en exem nem akarta a babat,azt is mondta hogy nem az ove!erre en elkuldtem a jo budos p...ba,es azota se kerestem ot!kinek kell a penze,meg a neve?ilyen szarjankonak!
2009. okt. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem nagyon értem a sztoridat. A pasid lelépett egy nővel, aztán kavart egy másikkal is, de valamikor még Ti is összefekdtetek, és most terhes vagy Tőle? Ha ez a lényeg, nincs semmi gáz, megszületik a kisbaba, és a gyámhivatal úgyis kötelezni fog, hogy rendezd az apaság kérédsét. Vagy megnevezed, vagy képzelt apát íratsz be. Ha megnevezed, akkor bírósági pert indítanak az apaság vélelmének megállapítására. Azt hiszem, nagyjából ez a menete.
2009. okt. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mkinek a választ!Nagyjából ez a sztori,de az egész 5 év után történt!Az első gyereknél együtt voltunk,most meg megkergült!Nincs testiség(mert sajna megindult egyszer a szülés) és akkor megy máshova,ahol van aki "befogadja"!Nevelje csak más gyerekét...de fizessen,mert nem csak megcsinálni kell!!!!!Sajna gyerektartást nem nagyon tok behajtani,mert a szülei vállalkozásába alkalmazott...min bér és abból meg ami csurran cseppen,nem éri meg a futkozást!!!
2009. okt. 12. 10:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Minden pénzt szedjél ki belőle,amit csak tudsz. Szemétláda!

Egyébként van egy minimális összeg, azt hiszem most 14ezer forint, amit akkor is fizetnie kell valahogy, ha nincs munkája. Bíróságon mindenképpen kérd a gyerektartás megállapítását és, ha nem fizet kérheted az állami megelőlegezést, amit 3 évig kapsz. Két gyerekkel nehéz ám egyedül!

2009. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13.32-es vagyok megint. Ha be van jelentve a szülei vállalkozásába, akkor pláne nincs gáz, mert az összeget úgy állapítják meg, hogy a mindenkori havi jövedelme 20%-a, de minimum 14000 Ft.
2009. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2 gyerek után 20%?Ez vicc...min bérre be van jelentve,közbe meg megkapja a nagypénzéket(amire sajna nincs bizonyítékom) és éli az életét,boldogan egy másik nővel,akinek neveli a gyerekét,meg eltartja őket?!Hát neee...több bőrt kell lehúzni róla,az a minimum amit megérdemel!!!
2009. okt. 15. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát 2 gyerek után nem tudom, hogy 20%-e, viszont úgy tudom, hogy 50%-ig lehet vonni. Tehát lehet, hogy kettő után ez 40% lesz. Én csak egy gyerkőc miatt pereskedek 10 éve. De amit tudsz húzz le róla!!! Nem is tudom, hogy az ilyen férfiakkal mit kellene csinálni?!

Előző kettő voltam

2009. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A nagymamával megtudtunk állapodni,ugye mivel a fia el is ccuolt innen,más városba,ő fizeti egyenlőre 20at,aztán majd 40et és ő fogja elvinni a kislányt!Jobb is mint az apa,meg annak a nője és gyereke,aki már 10 éves:O
2009. okt. 22. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!