Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsinálhatja ezt apuka?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsinálhatja ezt apuka?! Menjek bíróságra?!

Figyelt kérdés

A sztori az,h az anyós adja a gy.tartást apuka nevébe!Eleinte gyerekenként 20-20ezret,másfél éve visszavette 15-15 re,h ennyit tud adni,ma beállít,h csak 5-5 ezret ad,mert PAPÍRON munkanélküliek,azért írtam nagy betűvel,mert kamionos vállalkozásuk van,és közbe közbe ezt csinálják,ez nem is érdekelt,de h ez kiskaput a gyerekeken akarja leverni kivágta nálam a biztosítékot!

sajna munkanélküli vagyok,munka lehetőség nincs,de amiből tudok pénzt csinálok,a szüleim is segítenek,de cs.pótlékból,10 gy.tartásból nem lehet 2 ovódás korú gyereket nevelni!

ha elmegyek bíróságra mennyi idő alatt zárul le az ügy?!mennyit állapítanak meg?!a végén apuka is ráfaraghat?



2013. jún. 19. 19:21
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,teljes mértékben igazad van,csak a kezdéshez elegendő pénzem sincs,amiből pl egy albit kifizessek előre...gondolkoztam h kimegyek külföldre,de a gyerekeket féltem,h kiemelem a megszokott közegből,és nem tudnak netán beilleszkedni,meg kire hagyom őket,amikor dolgozok...ezek a kérdések vannak állandóan bennem...
2013. jún. 20. 08:24
 22/29 A kérdező kommentje:
Ja és csak papíron munkanélküli!!!Vagy is szerintem csak volt 3 hónapig,amíg kapta a segélyt,de folyton dolgozik,napi szinten látom a faluba kamionnal...
2013. jún. 20. 08:25
 23/29 anonim ***** válasza:
Tok egyertelmu apuka nem akar fizetni, mehetsz birosagra, megitelnek egy minimalus osszeget... Hiaba latod h dolgozik, ha nincs nyoma a bejelentesnek nem tudnak vele mit kezdeni...orulj h eddig az ex anyosod fizetett, abszolut nem lenne kotelessege.. Es ha azt mondja szarban vannak valoszinu ugyis van, valsag van a cegeknel!!! Ezt kevesen fogjak fel, mindenki kuzd a csod ellen.... En anyuka vagyok egy halmozottan serult gyereket nevelek birosag megitelt 10ezer ft gytartast, de tudom apuka nem dolgozik igy a budos eletbe nem fogja fizetni, az anyja is ilyen... Hiaba sznap husvet, kari nuku ajandek... Ezeket el kell fogadni, egy anyanak akkor is kell tudnia boldogulni, igaz kozosen vallaltatok, de egy apuka konnyen lemond a gyerekrol... Nem erzi at a sulyat... Ok ilyenek.... Sztem orulj ennek az osszegnek is...mert kapsz!!! Egyik ismerosom is elvalt, csaj lehuzta a bort is az apukarol... 50ezres gyt-t kap... Apuka cege becsodol (tesom ott dolgozott) anyuka nem kepes felfogni h nem tud annyit fizetni 20ezret ajanlott nem fogadta el... Azota anyuka szult meg 1gyereket de azzal a sraccal sincs egyutt... Igy a nyakaba plusz egy gyerek van masik fel nem fizet igy a masik apukat akarja nyuzni...most apuka beadta a gyt csokkentest 156ezer volt a nettoja (ceg kiadas csokkentes miatt, gepek el lettek adva stb) most 80ezer a nettoja amit 3honapja nem bir kivenni... Kivancsi leszek erre a tortenetre h az anyuka mit fog majd csinalni....szoval minden eshetosegre fel kell keszulni... Nem eleg megszulni, barmikor bekovetkezhet a valas... Egy anyanak akk is meg kell oldania mindent....
2013. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Vagy is szerintem csak volt 3 hónapig"


Munkanélküli csak 3 hónapig jár már mindenkinek.

2013. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Vmi kiskapunak használják ezt h időközönként kijelentik a vállalkozásból,emellett ugyan úgy dolgozik persze,ami engem eddig nem is érdekelt...de h a gyerektartáson csattanjon,közbe meg apuka tízen milliós házba él,nagy audival futkározik,és bulizik mden hétvégén,a barátnője mellett lévő nőket meg motelokba hordja,a gyerekeire meg nem jut,azért elég érdekes....
2013. jún. 20. 13:05
 26/29 anonim ***** válasza:
59%
Külföldre nem tudsz a gyerekkel menni, CSAK akkor, ha az apa ebbe hivatalosan beleegyezik.
2013. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Voltam bíróságon...felvették a jegyzőkönyvet,és biztattak,h nem min bér után fogják megállapítani,mert bekérik a kiadásait,amiből lejön,h nem is az :)
2013. jún. 26. 20:33
 28/29 L.Thomas válasza:

Hajrá szurkolok neked az ilyen jellemtelen féreg nem érdemel mást csak hogy fizessen...

Nekem is van egy kislányom és az istenért nem mondanák le róla annyira szeretem...

De ha úgy adódna hogy külön mennánk az anyjával a gyerek akkor is számíthatna a támogatásomra.... !!!!

Mindenki annyit vállaljon amennyit elbír !!!!

Sok sikert !!!

2013. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ügyesen
2014. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!