Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El lehet vàlni Magyaror...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Britannia444 kérdése:

El lehet vàlni Magyarorszàgon akkor is ha az illetoenek nincs meg a Magyar àllampolgàrsàga?

Figyelt kérdés
A társam már külön él fél éve, de szembe kell néznie 5 éves, söt talàn hoszab is, procedùrànak a jelenlegi olasz törvények szerint. A pàrom olasz àllampolgàr, de hallotuk, hogy lehetséges kuelfoeldoen elvàlni, ha Magyarorszàgon van a tartozkodàs.
2013. júl. 11. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott kell elválni, ahol a házasság köttetett. Hónapokig rohangáltam haza Magyarországra emiatt, úgyhogy hidd el, ha itt külföldön (Belgium) elválhattam volna, megtettem volna. De nem lehet sajnos.
2013. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi meg pont forditva szertnénk csinàlni - a tàrsam és az ex-e Olaszorszàgban hàzasodtak oesze, de itten 5 évik tart. Azért gondoltuk, hogy talàn egy màsik àllam segiteni tud nekuenk. Hallotunk egy pàr esetroel, ahol letséges volt.
2013. júl. 12. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Anyukám most azért rohangál, hogy elválhasson itthon. Külföldön esküdtek, el is váltak, de itthon is be vannak jegyezve, és még mindig úgy, mintha házasok lennének. El kell válniuk itt is, addig nem is házasodhatna újra.
2013. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!