Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítani akarok a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok a párommal, de egyedül nem tudom fenntartani a házat. Az együtt töltött idő alatt teljesen eladósodtam (naiv voltam). Hazaköltöznék a szüleimhez. De mit csináljak a házzal és a közösen, de mégis az én nevemre felvett hitelekkel?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Házasok vagytok,ki az adóstárs?
2013. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Élettársi viszonyban vagyunk. Személyi kölcsönt és folyószámlahitelt vettünk fel, de csak az én nevemre.
2013. júl. 25. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úúúúú...akkor ezt most nagyon meg.szívhatod:((((
2013. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de úgy gondolom, hogy inkább most lépek ki a kapcsolatból és nem várom meg, míg nagyobb lesz a baj. Csak ha hazaköltözök a szüleimhez, akkor üresen marad a saját nevemen lévő kis kertes ház. Félek kiadni, de azt se szeretném, ha a távollétemben betörjenek és tönkre tegyenek mindent.
2013. júl. 25. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig csak az a lehetőség marad, hogy kiadd a házat, így legalább a hiteleidet is tudod törleszteni a befolyó összegből. Jól meg kell nézned, kinek adod ki. Kérj kauciót is, valamennyi biztosítékot jelent.
2013. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A párod tudja, sejti, mik a szándékaid?


Csak azért kérdezem, mert h a még egy kicsit kibírod vele, és eljátszod, hogy minden szép és jó, felvethetnéd, hogy vegyetek föl egy nagyobb összegű adósságrendező hitelt kettőtök nevére. Hivatkozz arra, hogy utánanéztél és kedvezőbb a kamat, egyfelé kéne csak fizetni. Persze nézz is utána, hogy már tudj mire hivatkozni, esetleg vezesd le, mennyi kiadást jelentene ez egy hónapban stb.


Ha ez megvan, várj pár hónapot, hogy ne legyen nagyon gáz rögtön utána dobni és aztán lépj.


Elsőre szemétségnek tűnhet az ötlet, de így igazságos, hiszen közösen élveztétek a hitelekből vett cuccokat, illik aztán közösen is törleszteni.


Ha nem megy bele, akkor persze marad a B terv, hogy hazaköltözöl és kiadod a házat. :(

2013. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!