Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vajon mi lesz? Ex nejem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lesz? Ex nejem beadta a birosagra a vagyon feltarast, mert becsodolt a cegem, tavaly veszteseges volt jelenleg apeh ellenorzes van, de a cegnek van egy tiz millios hitele.

Figyelt kérdés
, eladtam a gepeket abbol fizetem vissza. jelenleg nincs bevetelem.Eddig 50ezres gyt-t kapott, evek ota nem volt extra bevetelem a valsag be allta ota. Netto 155ezer volt a berem. Lezarul az ellenorzes feladom a vallalkozast es civil munkas leszek. Ebben a honapban nem tudok gyt-t fizetni, es ezen kiakadt. Nem hisz nekem, eddig mindent megadtam a gyerekemnek, lakashitelemet is felmondtak. Azota lett uj csaladja uj gyerkoc, de apuka elhagyta. Azota nem hagy beken, tole nem kap semmi segitseget. Valasnal minden ingosagot megkapott plusz egy autot. Nincs miert felnem a birosagon hisz ezek a tenyek. Ezek utan mi lesz? Figyelembe veszik a birosagon? Azt meg hozza tennem anyukam foz rajuk igy is tamogattuk oket. Ruhakat meg en vettem neki. Megertem ot is, hogy most hianyzik az a penz, de a semmibol nem megy.
2013. aug. 7. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elmaradt gyt-t le fogják tiltatni a következő fizetéseidből. Ezen túl sokmindent szerintem nem csinálnak.
2013. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az exnejed elfelejti, hogy te vagy a gyereke apja, akitől származik a gyereke, és elvileg ha bajban vagy, még neki kéne neked segiteni, hogy át tudd vészelni a problémás időszakot.


Légyszives világositsd fel, mert sosem lehet tudni, hogy ő mikor fog rád szorulni pl.

2013. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Adj be a bíróságra Te is egy keresetet, a gyermektartás összegének újra megállapításához az új anyagi helyzetedre való tekintettel.
2013. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Az hogy anyukád főz az unokájára és az hogy te néha vettél egy pólot lószart nem számit.
2013. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat nem egy polot vettem neki. 3ev alatt vegig mindent en vettem. Anyukam azert foz neki(k) mert ha rajta mulna nem lenne kaja otthon naluk.
2013. aug. 7. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ja mert a gyereknek 3 évig minden hónapban vettél egy komplett ruhatárat ha még így is lett volna és tutira nem az se száitana.

Anyád pénzéhez neked semmi közöd ha ő fözni akar az unokája az ő ügye nem a tiéd és nem oszt nem szoróz.

A havi gyerektartást teremsd elő mert mikor éhes a gyerek anyuka nem mondhatja hogy a semmiből nem megy.

Mond lle a netet és add az ere szánt pénz az anyának

2013. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 Akkor is ekkora lenne a szád, ha te lennél a kérdező helyzetében?
2013. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom 6-os! Akkor leirom mi tortent h kicsit maskepp nyilatkozz(gondolom igazi harpia vagy) 2honap egyutt let utan lett a gyerek, elv tabit szedett... Elvettem es megtartottuk mert O neki kellett. Elfogadtam. Gondoltam mukodhet, de nem ment! Mig egyutt voltunk semmiben nem szenvedett hianyt senki. Kifizettem a jogsijat, vettem hozza egy autot, elvegzett egy kormos sulit a legdragabbat, stb... 3honapos volt a fiam, mikor kulon mentunk. Nem fozott, nem takaritott egesznap csavargott a gyerekkel( 6kor indult este 10kor jott anyjahoz jart aki tolunk 70kmre lakott... Terhesen is ezt csinalta. Megszult ra 2hetre mar bulizott.26eves most... Megkertem valtozzon, nem sikerult... Elvaltunk mindent kovetelt meg a hiteles lakas felet is! Abba nem egyeztem bele, cserebe vitt mindent, de tenyleg mindent. Mai napig ures a lakasom szinte. Nem erdekelt. Kapott meg egy milliot... Fizettem az albijat mig ossze nem jott vkivel. Ertheto h utana miert nem tettem. Ott is lett meg 1gyerek aki jelenleg 15honapos... Ugyanezt csinalta... Sracnal is betelt a pohar, napi 12 orat dolgozott es a kupi varta, nuku kaja nuku innivalo stb.. Nincs azzal gond h megy anyukahoz, de ne mindennap es akk jutna ido a gyerekeire pl jatszoterezni... Igen van kozom anyam penzehez mert en adtam neki! Hogy ezek ne haljanak ehen, mert cseszik ra az ex... 2honapja szoltam neki keresen munkat mert ilyen helyzetbe kerultem eddig bokezu voltam. Gyerekemet neztem! Masik apuka nem segiti ot en mire fol alljam a masik gyereke kiadasait. Nekem nincs parom, idovel biztos lesz. Neki van megint uj es gondolom nem sokara jon a 3.gyerek.... Fizetnek ha lenne mibol! Erted vegre? Nincs otthon net es kabel tv... Telefonomrol irok... Jah ertem adjam el.. O meg ne tegyen semmit sem...
2013. aug. 8. 07:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindent figyelembe vesz a bíróság. Temrészetesen jó, ha van ügyvéded, mert vannak ügyvédek, akik még így is kiráznak a gatyádból. De mi van a másik apukával? Ellene nem indít eljárást? Azt javaslom, hogy mindenről legyen számlád, amit a gyerekre költesz még plusz a gyt-on kívül. Utána kéne járni, hogy van-e lehetőség arra, hogy az állam megelőlegezze a gyerektartást egy időre, és azt később törleszted.
2013. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!