Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tudnátok írni olyan valós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok írni olyan valós történeteket, amelyekben válás után boldogan élt valaki?

Figyelt kérdés

Most készülök válni és annyira kilátástalannak tűnik a jövő. Nem anyagi vagy logisztikai szempontból, hanem párkapcsolati területen.

Van 2 gyerek, van lakás, önálló vagyok, nem támaszt keresek vagy apapótlékot, csak egy normális párkapcsolatot. Szerencsésnek mondhatom magam, fiatalos maradtam külsőre és nagyjából belsőre is, mégsem látom a fényt az alagút végén.

Van itt olyan, aki boldog volt még válás után?



2013. aug. 29. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Válás igaz nem volt, de 2 gyereket egyedül neveltem sokáig.Most viszont társra találtam.A váláson túljutsz majd, hisz oka van amiért elváltatok, tehát valami nem stimmelt. Magadra maradsz 2 gyerekkel, ideig. Járj el társaságba, ismerkedj.Találni fogsz valakit ha igazán szeretnéd, olyat aki elfogad gyerekkel is, elváltan!Nyílván nehezebb ilyen helyzetben minden, de sikerülni fog.
2013. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!


A társaságba eljárással sajnos bajban vagyok, az összes barát kisgyerekes, családban él, aki pedig nem, az a gyerekek melletti szörnyen kevés szabadidejében randigat. Akik nem így élnek, azok fiatalabbak, ott meg furán érzem magam.

Te hol találtad meg a párodat?

2013. aug. 29. 09:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Én interneten :) Pedig nem vagyok híve az ilyen fajta ismerkedésnek.Kivételesen bejött. De én azért régebben el is jártam "szórakozni".Igaz nem a régi barátokkal, inkább csak ismerősökkel.Csajokkal(neki is 3gyereke van, de boldog házasságban él), de néha neki is kell kimenő.Csak beültünk valahova beszélgetni, ezer éves ismerősökkel futottunk össze.A lényeg hogy mutasd meg magad!Mutasd meg hogy jó nő vagy, és ne azt lássák rajtad hogy görcsösen keresel valakit.Csak lazán, barátkozz, akár idegen társaságban is, és alakuljon ki valami.Onnantól könnyebb tovább lépni, új emberekkel megismerkedni.Akár egyedül moziba menni.Nem ciki, és közben ki tudja kibe botlassz bele!
2013. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 váláson vagyok túl, de nem adtam fel.

És lám, megtaláltam az igazi társam, a 3. férjem csodálatos ember, és boldog vagyok!

A 6. évofrdulónkra vagyok kiírva a babánkkal.

2013. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Én 7 év után váltam el, 2 éves volt akkor a fiam. Rá 2 évre költöztem össze a mostani férjemmel, ez már 12 éve, van egy közös gyerkőcünk is és boldog vagyok vele! Klasszisokkal jobb vele, mint az első férjemmel.

Ne aggódj, minden esélyed megvan rá, hogy találsz egy hozzád illő társat!:)

2013. aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is boldog vagyok. Babánk nem lett, elveszítettük. Válás után 3 évvel most nagyon-nagyon, mérhetetlenül boldog vagyok, megtaláltam azt az embert, akire mindig is vágytam, sőt, minden elvem félredobva, újra férjhez is mentem. Megéri továbblépni, nyitni mások felé! Van boldogság válás után!
2013. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm tavaly, 36 évesen 3 gyerekkel maradt egyedül. Saját döntése volt, a férje és ő már nem maradtak meg egymás mellett 1 percre sem.

3 hónap múlva megismert egy vele egyidő pasit, 3 hét múlva lesz az esküvőjük. A csaj kivirult, rend van az életében és a lelkében is.

2013. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Komolyan visszaadtátok az életkedvem ma :)

2013. aug. 29. 12:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a ferjem valt el egy sporttaskaval jott el aztan elbveszetette a munkajat aztan majdnem az eletet is ,balesetet szenvedett.

Ott volt betegen munka nelkul lakas nelkul.

Egy nap egymasra talaltunk osszehazasodtunk

Ma mar van sajat tulajdonu hazunk egy nyaralonk kulfoldon ket autonk es a lenyeg 2 szep kozos gyerekunk.

Munkat is talalt sokkal jobbat es jobban fizetot mint elozoleg.

Van happy end ferfinek es nonek is a valas utan csak turelem es ido kell helyrejonni.

Kitartas es fel a fejjel a sors fordul bizz benne vard a jovot jobb lesz es meglatod megtalalod te is a parod.

2013. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak nyugi.

Én 23 év után váltam el, de ahogy lenni szokot (s talán megérdemelt is?) addigra az új kisasszony is lelépett.

de aztán mégis lett egy rendes kapcsolat, eredményeként két szép kislány.

2013. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!