Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti hogy viselkedtek az exel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselkedtek az exel ha jön a gyerekért?

Figyelt kérdés
Az én volt férjem (mondjuk még csak be van adva a válás, 3hónapja ment el) állandóan felhozogatja a múltat (pl. "nem voltam partner a kapcsolatunkban, én voltam a számára a legfontosabb és a gyerek...stb), mindig elmondja h eddig és eddig érek rá mert utána programom van (de általában kiderül h csak hazamegy és nincs is programja) előadta nekem h befizette magát nagymotoros jogsira, következő alkalommal meg kiderül h nem is volt rá pénze.... Fájlalta h kiírtam a leánykori nevem a csengőre.... Állítólag nagyon maga alatt van de csak is azért mert elhagyta a kislányát, de az h velem mi van az állítólag nem érdekli és el szokta mondani h ő korrekt módon akar elválni.... Én meg csak lesek mint a hülye, mert ezeket nem tudom hova tenni. Teszem hozzá ő akart elmenni is válni is ő akar. Nálatok is ilyen ha beszéltek? Szerintetek vissza akar jönni csak hülyén közelíti meg a dolgokat????
2013. szept. 2. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fáj neki, hogy nem működött a kapcsolatotok és csak a válás a megoldás.
2013. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk ezek a dolgok annak a jelei voltak, hogy vissza akar jönni. Mivel hogy vissza is jött majdnem 4 hónap után.
2013. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen? Nálatok is így viselkedett és ilyeneket mondott? DE azt is mondta h nem szeret előtte?
2013. szept. 2. 14:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már kiirtad-már mint a kérdést.


Egyébként minden volt pasi a volt nőjét a tulajdonaként kezeli.

2013. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen velünk is igy volt...aztán adtunk még egy esélyt ami most még nagyon szép és olyan mint az elején volt...szerintem mikor rá jönnek hogy elveszitettek azonnal igy probálják javitanni...
2013. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

2-es vagyok. Igen, azt mondta hogy nem szeret már, és elköltözött. Én meg hagytam. A kicsi 2,5 éves volt akkor. Aztán 2,5 hónap után kezdett jövögetni, érdeklődni, bár azt mondta, válni akar. Úgy viselkedett, ahogy te leírod.

Randira hívott egy idő után, újra összejöttünk aztán hazaköltözött. Jó lecke volt, most már tudja legalább, mit akar,mi a legfontosabb neki, és én is:) Azóta nagyon jó együtt:)

2013. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom ha már vmit eldöntöttem (mármint h el akarok válni) és nem szeretem a gyerek anyját akkor nem hazudozok neki és nem hozom fel a múltat meg h nem tudja h hol rontotta el... Másrészről meg nem érdekelne h a csengőn milyen név van kint ha én már elköltöztem...

A másik meg az h ha jön és itt játszanak a kislánnyal megkérdezi h ihat e egy pohár vízet, kimehet e az erkélyre cigizni, megnézheti e h mikor jön a busz?! Mindenért engedélyt kér... nevetséges

2013. szept. 2. 14:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem, jellemző. mi most jutottunk odáig, hogy azt mondta, eddig és nem tovább. én is hagytam. jött azzal, hogy "mi", meg a mi lányunk, mire én közöltem, hogy akkor mi már nincs, csak te meg én, és a gyerek ugyan közös, de akkor is az ő lánya meg az enyém. ezen kiborult. aztán közölte, hogy esetleg tehetnénk úgy, mintha mi sem történt volna, én meg mondtam, hogy nem. tessék vállalni a döntést és a következményeit is. ez megint nem tetszett. most itt állunk, hétvégén jön, és egész hétvégére maradni akar, a holmiját is el akartam küldeni, de nem engedte. ezek a pasik nem százasok.
2013. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen gondom már. Akkor ment el, amikor a lányom megszületett, és kb fél év múltán vissza akart jönni. Én meg mondtam, hogy nem. Így, ha jön a gyerekért, nem is köszön nekem, levegőnek néz, mert szétdúltam a családunkat. (?)
2013. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mit csinálj, hogy mit akarsz a jövőben. Ha nem szeretnél elválni, úgy érzed lehetne még jót kihozni kettőtökből, akkor nyíltan beszéld meg vele. Volt egy kis szünet, gondolkoztatok mindketten, hozzátok helyre közösen a dolgokat. Lehet, hogy ebben segíteni kell neki, mert nem tudja hogy kezdjen hozzá.

Ha meg válni akarsz, és tőle már semmit, akkor kérd meg, hogy amikor jön a gyerekért akkor szorítkozzon csak a gyermek körüli kérdésekre, hagyja a múltat és ne minősítsen téged. Tanulja meg, hogy szétmentetek és már nincs hozzád köze.

2013. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!