Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyereklátogatás/gyerek elvitel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereklátogatás/gyerek elvitel - Hogyan kezelitek azt a szitut, mikor frissen mentetek szét,3 hónapos a pici és apuka jön a gyerekért 2 etetés között?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy viselkedtek? Engem megcsalt, terrorizált érzelmileg, kötözködött, ezért jöttem el tőle. Nem nagyon tudok kedves és beszédes lenni vele. Ez gáz? Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?
2010. aug. 31. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Engem ilyen piciként oda se adott anyám. Egy 3 hónapos csöppségnek még sokáig az anyja mellett a helye, időre eszik-alszik, nincs szüksége arra a tortúrára, hogy húzgálják, és olyan ember mellett legyen, aki nem olyan szoros, mint az anyja!!
2010. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Igaza van az elöttem szólónak.


Láthatás biztosítanod kell, kötelezö. De oda adni nem vagy kötelezö, és hiába két etetés között én sem adnám oda még a legjobb indulatu apának sem.


de ilyenkor neked a legnehezebb a helyzeted, ha jó fej akrsz enni és a gyereknek is jót akarsz, akkor menned kell az exel rokonjaihoz stb... ez csak jó a babának minél több embert megismer a családból, hogy az apa családja is neki természetes legyen, még ha ti nem is vagytok együtt. de ez igen nehéz lehet neked.

gyerekröl gondolom elég nagy a téma így másról nem kell beszélni.

2010. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz a helyzet. Ha jól gondolom, az apa ragaszkodna a gyermekéhez attól függetlenül, hogy köztetek mi történt. Elvinni, hurcolni az anya nélkül egy ekkora gyereket értelmetlen dolog. Ha meglátogatja a gyereket, az nyilván köztetek vezet botrányhoz. Érthető, hogy Te nem tudsz vele kedves lenni, nem is várható el. Úgy nem lehet megoldani, hogy elmegy látogatni, addig Te kimész a szobából? Esetleg a közelbe vinné el babakocsizni, sétálni, stb?
2010. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adnám oda, és nem azért mert megcsalt, ez a felnőttek ügye. Azért nem adnám oda, mert még pici, és felborítja a ritmusát, ha össze vissza cibálják. Vigye le babakocsoizni, legyen vele e a amásik szobábnan, de ha valami baj van (sír és nem nyugszik meg), akkor ott legyeél, hiszen veled van non-stop, téged ismer a legjobban. Majd ha nagyobb lesz, akkor elviheti, de nem egy három hónapos babát!
2010. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jajjj ne is mondjátok!!!! Szüleimnél lakom és hatalmas huzavona van emiatt. Én dehogy adnám oda!!! A pasi ragaszkodik hozzá hogy elvigye, anyám meg rábeszélt hogy heti 2 órából semmi baja nem lesz a gyereknek, olyan mintha sétálni vinné. Az idióta ex nem akar bejönni hozzánk és a saját lakásában akarja pátyolgatni a kicsit. Mintha a szívem tépnék! Én sem akarom odaadni, de most ez van. Én sem akarnám hogy hurcibálja a minuszokban a gyereket. Kocsival viszi és 2p alatt nála is vannak.

Én jelenleg egyáltalán nem vagyok hajlandó kommunikálni vele. Él hal a gyerekéért, csak épp nem tud családban élni és alkalmazkodni, ezért váltunk szét. Zavartam a lakásban és zavarta a gyerekjáték meg a sírás. Ez van :(

2010. aug. 31. 14:50
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha kocsival ott van 2 perc alatt, nem lakik olyan messze, bármikor hazaviheti ha úgy áll a helyzet, nem? De ne érts félre, megértelek Téged is. Egyébként miért gondolja mindenki, hogy az apa nem tudna gondoskodni a gyerekről néhány órákra?? Amikor a gyerekem pólyás volt, nagyon sokat volt velem. Etettem cumisüvegből, pelenkáztam, stb. Mindig tudtam mi baja van, és mit kell tennem. Ha szigorúan a jog szerint nézzük, 3 éves kor alatt nem kötelező elengedni a gyereket. Persze csak a jogra hagyatkozni nem mindig érdemes. De kb. 1 éves korában már csak el fogod engedni, nem? Amikor már kezd járni, beszélni, stb... Később könnyebb lesz.

35f

2010. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Oda ne add neki a 3 hónapos gyereket. Te tedd azt ami a gyereknek jó és ebbe anyád ne szóljon bele ebbe a helyeztbe ő se adott volna oda téged..

Később se lesz könnyebb, pl ismerősöknél úgy volt h a kislány nem is volt hajlandó elmenni az apjával 6 évesen aludt először úgy az apjánál

2010. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nyugalom hagy vigye majd ha a kicsi hasfájásal elkezd bömbölni rögtön haza viszi, legközelebb átgondolja akkar e egyedül gondoskodni egy ilyen kis gyerekről.

Csunyán hangzik de csak addig lesz ilyen lelkes amíg a gyerek nem csinál a pelusba.

2010. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerintem is csak átmeneti lelkesedés. Mindenesetre félelmetes, hogy a hiányunkat beteges gyerekjáték vásárlással pótolta. És ott ül a szobában köztük egyedül... Nem hogy inkább szeretett volna.

Odaadom a gyereket, de nagyon de nagyon nehéz. Viszont képtelen vagyok emberségesen viselkedni. Meglátom és idegbeteg leszek. Képtelen vagyok elvonatkoztatni. Friss még gondolom azért. És mert nem így terveztem...

2010. aug. 31. 23:14
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztos jót tesz a gyereknek ez a lelki állapot
2010. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!