Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Létezik olyan aki a válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan aki a válás után jóban maradt a volt férjével? Sőt jót tett nekik kifejezetten?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A szüleimnél ez a helyzet.
2013. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nálam így van.
2013. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Szüleim
2013. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
szüleim
2013. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
12 éve váltam el, és mai napig jó barátságban vagyunk a volt férjemmel. A mostani férjemmel is nagyon jól kijönnek..Ahogy én is kedvelem a feleségét.
2013. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is jóban vagyok a volt párommal,pl szereztem neki munkát,vagy ha valamit segíteni kell akkor nyugodtan szólhat ,de ez fordítva is működik.
2013. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Jégtánc ***** válasza:
79%
Igen,mi is jóban vagyunk.
2013. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de akkor miért váltatok el?

és amikor szétmentetek a házatokba beengedtétek még?

2013. szept. 16. 14:14
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi is jóban vagyunk. persze, hogy beengedtem mint ahogy ő is engem. öt éve váltunk, a mai napig jóban vagyunk, mi is szoktunk hozzájuk menni a férjemmel, ők is hozzánk a feleségével. egy közös gyerekünk van. sosem értettem azokat aki háborút csinálnak egy válásból.
2013. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

nézd ,azért hatalmas különbség van a között,hogy valakivel jóban tudok lenni vagy leéljük egymás mellett az életet, ő akart változtatni,kilépett a kapcsolatból,én meg felfogtam,hogy semmivel nem tudom magam mellett tartani.

Elengedtem mert így jobb mindkettőnknek és a gyerkőcnek is,de mondom nem vagyunk rosszban szerintem ez nagyban intelligencia kérdése ,vagyis amikor már beláttam,hogy bármit adtam az nem volt jó nem volt elég és többet nem tudok adni (pl magamból) akkor passz ,feladom.

És igen,ide is jöhet szinte bármikor vagy én is mentem hozzá bármikor,ez sem gond.

2013. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!