Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Közös megegyzés - alperes II....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VikiToth kérdése:

Közös megegyzés - alperes II. tárgyaláson nem tud résztvenni?

Figyelt kérdés
Közös megegyezéssel beadtuk a válókeresetet áprilisban. Június 4-én volt az első tárgyalás, amelyen csak azért tudtam én, mint felperes résztvenni, mert felhívtam a bíróságot és megkérdeztem ki van-e már tűzve a tárgyalás(épp aznapra volt), rossz helyre címezték az én levelem, a férjem meg nem vette át az övét, mert külföldön tartózkodott. Megvolt az I. tárgyalás, csak én(felperes) voltam ott. Ezt követően kértem a per folytatását és ki is tűzték a következő tárgyalás szeptember 17-re. Ami a gond, hogy a férjem még mindig külföldön van,és nagy a valószínűsége, hogy nem tud hazajönni. Én biztosan elmegyek a tárgyalásra. Felbontják így is házasságunkat? A közös megegyezés mindenre kiterjedt, vagyonmegosztásra, gyermekelhelyezésre, stb. (14 éves a gyerek, velem él, egyébként 8 éve élünk külön).

2013. szept. 13. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kellene írnia egy kérvényt, hogy nélküle is tartsak meg a tárgyalást.
2013. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a felperes, megjelenik akkor igen, de a férj akár az ügyvédét is küldheti bíróságra.
2013. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jégtánc ***** válasza:
Fel igen,csak lehet hogy nem a második tárgyalásnál.
2013. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!