Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyám el akar költözni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám el akar költözni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincsenek rosszban apámmal,anyu annyit mondott hogy ő már nem érez iránta semmit sem... Apám a legjobb apa szerintem a világon, meg én úgy gondolom hogy jó férj is ,rengeteget dolgozik,egyáltalán nem iszik...

a szüleim nem is szoktak veszekedni,vagy kiabálni egymással..

Egyszerűen csak anyám el akar menni,mert már nem érez iránta semmit...

Mamámékhoz menne el, ők is itt élnek ahol mi (abban a faluban).

Rettentően sajnálom aput. Nem tehet semmiről sem,de nem lehet erőszakkal itt tartani anyámat sem...Pedig nincsenek rosszban,jól kijönnek egymással.

MIT TEHETEK? Létezik olyan,hogy újra érezni kezd valamit iránta? Vagy az csak a filmekben van? Mit tanácsoljak apának? elvinné vacsorázni,kedveskedne,venne virágot, az segítene ? Soha nem gondoltam volna,hogy ez velem megtörténhet... :(

16/F


2013. szept. 21. 15:45
 1/6 anonim válasza:
Hát egy romantikus vacsorával probáld megin szerelmeseknek éreztetni őet.
2013. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Költözz egy pár hétre a nagyiékhoz te, őket hagyd otthon kettesben. Talán még van esély, de nem hiszem, hogy ennél többet tudnál tenni.
2013. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmit, ne szólj bele, ő dolguk, nem biztos hogy mindent tudsz a miértekről.

Azonos faluban lesztek, igy nem olyan vészjosló a dolog, lehet egy hét és vissza is áll a megszokott rend, ki tudja, talán még ők sem.

2013. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mivel középiskolás vagyok, csak hétvégenként vagyok itthon.Szombat, vasárnap.

Hétköznap csak ők ketten vannak...

2013. szept. 21. 16:11
 5/6 A kérdező kommentje:

Apám nagyon szomorú, segítsetek, mit tudnék tenni?

Nem érdemli meg hogy ezt kapja...

2013. szept. 21. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Valahol, valami csak elromlott! ....

Max. mondd el nekik, hogy neked ez a fajta megoldás nagyon fájna, te egyformán szereted mindkettőjüket, neked mindkettőjükre szükséged van!!!!

Arra kéred őket, beszéljék meg egymás között, talán még lehet valamit tenni, próbálják meg! De készülj fel arra is, hogy esetleg a válasz: már megpróbáltuk, csak esetleg te nem vetted észre, de a dolog úgy néz ki, mégsem működik. Ez esetben nem tudsz mit tenni, mint elfogadni a döntésüket. Ettől még nem fogod elveszíteni egyik szülődet sem! Ők mindketten ugyanúgy szeretnek ezután is, mint eddig!!!!

2013. szept. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!