Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha az anya és a gyerek lakcíme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az anya és a gyerek lakcíme is fiktív, akkor ki az illetékes gyámhivatal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kapcsolattartás elmaradása miatt a gyámhivatal az illetékes, de nem tudom, hogy melyik?

Az anya (bár ez csak fizikai értelemben mondható el róla, egy igazi anya nem így viselkedik, de ez nem ide tartozik) ugyanis bejelentett magának és a gyerekeimnek vidéken, jó messzire innen egy olyan lakcímet, ahol ők sosem laktak, így a járási hivatal persze fiktiválta a lakcímüket. Az utolsó lakcímük ugyan ez volt, de ez ugye nem az utolsó érvényes lakcím. Jelenleg nincs érvényes lakcímük. Ki az illetékes gyámhivatal ilyenkor? Az ahova utoljára be voltak jelentve, de érvénytelenül és ezért megszüntették, vagy ahol előtte laktak érvényesen, vagy ahol valójában laknak, de nem igazolható és sosem voltak semmiféle módon bejelentve, vagy fiktív lakcím esetén melyik egyáltalán?



2013. okt. 9. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahol tartózkodnak.
2013. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a gyámhivatal azt mondta, hogy nem hozzájuk tartozik, mert nincsenek bejelentve, merthogy ha ott tartózkodnak, akkor kötelességük lenne három napon bejelentkezni, és ha ezt nem teszik meg akkor törvényt sértenek. De ők tojnak a törvényre, a hatóság nem csinál semmit, én meg nem tudok mit tenni emiatt.
2013. okt. 11. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!