Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi ideig tart egy ideiglen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart egy ideiglenes gyermekelhelyezési per?

Figyelt kérdés
Apa vagyok. 8 hónapos a kislányunk, sajnos 1hete szétmentünk élettársammal, ő vitte a lányunkat is. Hétfőn megyek bíróságra beadni a ideiglenes gyermekelhelyezési kérelmet. A helybéli gyámügyes, és védőnő is mondta, hogy harcoljak a gyerekért, mert nálunk jobb helyen lenne. Csak az a baj, hogy ő másik falun lakik, és innen nem megy el odáig senkinek a keze csak a bírónak. Kértem vizsgálatot, de olyan személyt küldtek ki hozzájuk (családsegítős) aki elsimított mindent, mert a család régi ismerőse, volt már nekem is szerencsém beszélni vele.

2013. okt. 12. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan ez csak nekem 3 éves a gyerek.az ideiglenesben 30 napon belül ìtéletet hoznak.beadod a keresetlevelet ahoz kell az ideiglenest kérni.ezt kiküldik az anyänak és van 2hete hogy megfellebezhesse amitegtesz és a bìró elutasìt téged mivel "vakon " döntenek

Nem mgy ki senki megnezni amit állìtasz és a tiéd 3éven aluli amikor tuti már a csak a szopizás miatt sem választják el az anyától.

Azután kitűzik a gyerekelhelyezés 1.tárgyalási napját és akkor kezdenek el majd foglalkozni azzal amit az anya ellen felhoztál...nem hiszem hogy pár honapos babát elválasztanának az anyától..bizonyìtékokra és tanukra lesz szükséges.kevés annyi hogy valaki mondta hogy nálad jobb helye lenne...

2013. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!