Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezési pernél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezési pernél mennyire számít, ha az anya prostitúcióval foglalkozik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 09:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon is számít ez. Szerintem akkor bukta a dolgot.
2013. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Számít de hogy bizonyitod? Ha van bizonyíték akkor nyert ügyed van.. de ha nincs bizonyíték akkor csak vádaskodás.
2013. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%

Nem számít.


Ha a gyermeket nem vonja bele, nem viszi haza a férfiakat nem számít mi a munkája, attól lehet jó anya...


Rendesen vállalkozás keretében lehet ezt a "munkát" csinálni)


(Most az más, hogy mi a közmegítélés az ilyen jellegű foglalkozással kapcsolatban)

2013. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden körülmény együttesen számít.
2013. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hazahozta őket. A szomszédok tanúk rá, de ők falaztak neki.
2013. jún. 8. 09:41
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon is. Normális bíró esetében soha nem fogja megkapni anyuka a gyereket.
2013. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tanu erre, és arra is, hogy pnzt fogad el ért, akkor esélytelen, hogy neki ítéljenek gyereket, de ez nincs, akkor esetleg visszaperel rágalmazásért (bár azt hiszen ezt nem teheti, mert peren belüli rágalmazásért nem lehet perelni)
2013. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem értelek titeket!

Amikor könyvelőként azt mondtam egy hölgy-ügyfelemnek, hogy előbb-utóbb rákérdez az apeh, honnét vette a pént erre-arra, ha a bevallott jövedelme ... Azt válaszolta, majd közli velük, hogy az utca-sarkon állt.


Felhívtam hülyeségből az okmányirodát, közölték, igen, erre a tevékenységre is ki lehet váltani a vállalkozói igazolványt, megvan a tevékenységre a megfelelő hivatalos megnevezés, ez esetben majd azt írják bele a vállalkozói igazolványba.


Akkor most mi van??


Ha biztosítja, hogy amikor "dolgozik", a gyermek ne otthon, hanem valahol megfelelő felügyelet mellett legyen (ovoda-iskola-napközi-nagyszülő), vagy ha a gyermek otthon van megfelelő felügyelettel és ő máshol "dolgozik", akkor most mi van?

2013. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az, hogy mindeközben pénzért csalja a férjét. Persze ez a kutyát sem érdekli. Bizonyítani úgysem tudom, és állítólag abbahagyta, amint megtudtam, szintén állítólag két hónap után, szóval mindegy.
2013. jún. 8. 10:18
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok!

Persze értelek én Kedves Kérdező!

És én sem tartom helyesnek, ha egy gyermek ilyen körülmények között nőne fel, ezt látná, ez ivódna bele, mint helyes, és mindenki által elfogadott erkölcsi norma.

Talán inkább erről az oldalról kellene valahogy megfogni a dolgokat, és nem az anya erkölcsét, hanem a gyermek későbbi erkölcsi norma-ítéletének esetleges torzulását tartanád szem előtt, és ebből a szempontból tartanád helyesebbnek, ha nálad helyezik el a gyermeket.


Ismerek olyan férjet, aki azzal az indokkal kérte és kapta meg a gyermek-elhelyezési pert, mert az anyának nem volt állandó munkahelye, nem volt rendszeres jövedelme, amelyből a gyermek ellátását biztosítani tudta volna.

Persze ez még cca 40 évvel ezelőtt volt.

2013. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!