Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi esélyem van a teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van a teljes láthatásra? Piás férj

Figyelt kérdés

5 ÉVe vagyunk együtt. 2 éve házasok. 1 éves gyerkőc

Terhességem alatt kezdett el eljárkálni minden szombaton,majd már 1-1 hétköznap is

Amikor ezek voltak,mindig mondtam neki hogy változtasson,vagy befejeztem.

ÚGy tűnt jó útra tér..de 3-4 hét és újra kimaradozott

Ki is dobtam úgy 8 hósan...de szerettem,és nemtudtam volba megbocsátani magamnak hogy ha a fiamnak nem adom meg a lehetőséget apa mellett felnőni

MEGSZületett...minden rendben ment úgy 4 hóig

ÚJra részegen jött haza,vagy haza sem jött

Ez hol javult,hol visszaesett

2 Hete belépett a facebookjára,nemlépett ki és miután láttam hogy van egy levele,tudom,nemkellettvolna,megnéztem

Nos a lényeg..augusztus óta van szeretője

Most válunk ..mennyi esélyem van a teljes láthatásra ? Persze láthatja majd amikor kéri

ÉS kérlek titeket..nem vagyok kíváncsi a beszólogatós kommentekre

Most nagyon nincs szükségem rá


2013. okt. 21. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Nagy valószínűséggel nálad helyezik majd el a gyereket. Mivel a kicsi még 1 éves, kérvényezheted, hogy 3 éves koráig ne vihesse el tőled, hanem a láthatás nálad történjen.
2013. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm 11es

Nem azt akarom hogy ne találkozzon ezentúl az apjával,hanem hogy felügyelni tudjam ha vele van

Nem akarom hogy igyon sunyiba ha a gyerek nála lenne

2013. okt. 22. 14:12
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
és hiàba pontoztok le, szupermamik, én is tiltva voltam az apàmtol és a mai napig fàj, màr elhunyt.
2013. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%

A gyereket nagy eséllyel (kb. 99%) nálad helyezik el akkor is, ha a férjed egyáltalán nem iszik, mivel nagyon pici még. Ha alapvető feltételeket tudod számára biztosítani. Ez a magyar bírói gyakorlat. A gyerek 3 éves koráig kérheted, hogy csak a te jelenlétedben (és a ti lakásotokban) történjen a láthatás, azaz egyedül nem viheti el még pár órára sem, ottalvásra sem, ha te ezt nem szeretnéd. De a "találkozási" láthatási jogát nem veheted el az apától.

Teljesen mindegy, hogy szokott-e iszogatni és van-e új nője.

2013. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!