Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kell viselkedni olyanko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkedni olyankor ha a férj kulonkoltozik mikor felelőtlensége miatt tarthatatlanná válik otthon a helyzete, majd még ő diktálna feltételeket, hogy mikor maradna együtt?

Figyelt kérdés

Ezt bebukta ,most már nem jön össze neki ,hogy engem alázva addig feszegeti a határokat amíg csak teheti,abszolút megbízhatatlan sajnos ,nincs kötelességtudata ,felelőssége.

Ilyenkor hogy kell viselkednem ha találkozunk ,hogy együtt intézzük dolgokat anyagi függetlenedés,válás miatt?

Haragszom rá ...olyan nehéz nekem intelligensen ,kedvesen viselkedni,amire képes vagyok az közömbösen,érzéketlenül intézkedni.

Ezelőtt mindent úgy csinált ahogy akart onfeju volt ,most részletesen beszámolna a dolgairól,hiába mondom,hogy ezek már nem rám tartoznak .

Össze van törve teljesen az látszik rajta,de elviselhetetlen mértékű volt a makacssága ,felelőtlensége.

Nevetséges szabályokat köt ki ,hogy mely esetben hajlandó együtt maradni és csodálkozik,hogy nem működik ami 14 évig ment ,hogy akármit csinált elnéztem neki,csodálkozik hogy,hogy miután elköltözött nem könyörgtem vissza mint már többször


2013. okt. 15. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te megint az vagy, akinek negyedszerre költözött el a férje? Mikor unod már meg a kérdéseket? Ez körülbelül a hatodik 2 nap alatt, és MINDRE megkaptad, hogy HAGYD OTT!!! Mi a fenét vársz még? Hogy végre valaki azt írja, IGEN, ALÁZD MEG MAGAD és fogadd vissza??!
2013. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

*miután elköltözött nem könyörgtem vissza mint már többször


Te könyörögtél egy ilyen embernek és nem egyszer?


no comm.


Tudod ki...

2013. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

*Nevetséges szabályokat köt ki ,hogy mely esetben hajlandó együtt maradni és csodálkozik,


ez az ember gyenge elméjű is? vagy van valami pluszos elmeproblémája is?:D

2013. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt írtad,hogy ezt bebukta.Tehát innentől nem is kell vele foglalkoznod.Éld az életed,és ne őt sajnáld.Egye meg,amit főzött!
2013. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg mi az hogy hajlandó?:xD nevetséges, és tragikomikus...


Neked kell még ez az ember? Ez egyáltalán himnemű?gondolom megkérdezem már..:D

2013. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Első :DDD



De annyi kérdést tehet fel, amennyit akar. Főleg, ha neki így könnyebb.


Jól viselkedsz. Közömbösen és kész. Semmi hogy vagy meg stb...


Ez egy energiavámpír és igazi ingyenélő fajta lehet nagy arccal.


Jól tetted, hogy lépél.

2013. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6.: oké, tisztában vagyok vele, de néha kiidegel azért amikor már 150 különböző ember megmondta neki hogy hagyja ott, és mégis itt reménykedik még, hogy hátha valaki az ellenkezőjét mondja :D
2013. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De tudod miért van ez, mert egy kívülálló könnyen mondja, hogy hagyja ott. Neki viszont ott vannak az érzései, félelmei, gyengesége stb...


Én azért nem szoktam ilyen dolgokban tanácsod adni hozzám közelebb állónak, mert úgy sem azt fogja tenni, utána meg majd rám haragszik, amiért elhordom mindennek az illetőt. Mert volt már rá példa.

2013. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy különköltözés után még megérteném némileg, hogy kételkedik...nade néééééééégy???
2013. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem kell már nekem,emellett ki akarok tartani!

Próbált a gyerekekkel rám hatni .

A munkahelyén teljesen kiakadtak rá ,mert napokig nem volt elérhető és még most sem dolgozik.

2013. okt. 15. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!