Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

Ma amikor a furdot mentem takaritani,es a mosogepbol akartam volna szet valasztani a szenyest,akkor a ferjem alsonadragjan egy rozsaszin ruzs foltot talaltam,de azt is veletlenul talaltam meg.

1 ora mulva ithon lessz a munkabol.

Szerintetek meg is mit lehet erre mondani neki?

Egyaltalan meg most se tertem magamhoz.

Ma beszeltunk telefonon de nem mindtam neki semmit,mert ez nem telefon tema.

Segitsetek kerlek mit csinaljak most?


2013. okt. 24. 19:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdezném, miért van rúzsfolt a nadrágján.


Mosás után benne maradt? Biztos rúzs?


Gondolkodj, mikor volt rajta az a nadrág, és akkoriban volt-e távol.

Milyen a viszonyotok? Elhallgat Előled dolgokat?

2013. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Egeszeb biztos vagy benne hogy ruzstol szarmazo folt volt az?
2013. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
79%
Ha rúzsfoltot találtál a alsónadrágján, akkor igen, valószínűleg lefeküdt valakivel, vagy csak átver. Ha hazatér vidd az orra elé az alsógatyát és kérdezd meg tőle miez. Írd meg majd, hogy mit válaszolt.. nekem ez lenne a megoldásom.
2013. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

igen mert meg az ajak formaja is latszik es nem mostam ki egyaltalan.

Mivel az also boxer-je pont feher,igy hat a rozsaszin ruzs meg szinte virit rajta.

Jon hogy ossze csomagolja es itt hagyam,mert hat ez szerintem egy olyan bizonyitek amire nem is tudom,hogyan tudna nekem magyarazatot adni.

2013. okt. 24. 19:12
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ajak formaja is kiveheto, akkor kerek perec kerdezd meg tole, hogy hogy kerult oda ez a folt a nadragjara.
2013. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%

Jjjjaaa?? Értem, nem figyeltem elég jól!

Nos, nem volt legénybúcsún például?


Ha ilyen társasági esemény nem volt, akkor legalábbis kokettál valakivel, aki joggal hiheti, hogy szeretne vele a férjed szerelmi kapcsolatot, és már bele is élte magát. :S

2013. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
51%
A nadrág melyik részén van?
2013. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy agresziv tipus na de most aztan meg tudnam egyenesen olni!!!!
2013. okt. 24. 19:16
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg hazaér, és kérdezz rá. Ne telefonba, mert akkor nem látod az első, őszinte reakcióját. És fedősztorit meg alibit sem tud kiagyalni.
2013. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%

Eszembe jutott valami.

Nincs tipped, ki lehet az?

A hölgy is gyanakszik, hogy nem igaz, amit a férjed mond, és esetleg így ÜZENT Neked?.... Nem lenne érdemes először gondolkodnod és megpróbálni konzultálni a nővel, mielőtt a férjed minden nyomot, lehetőséget eltöröl, ami alapján megbizonyosodhatnál, hogy mi zajlik a háttérben?

3 napig rámenni a témára, és addig eltenni a nadrágot Magadhoz?

2013. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!