Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nektek nem esne rosszul ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem esne rosszul ha a férjetekkel való különköltözéseteket követően az "exetek" egy olyan nővel bújna ágyba aki nagyon jó barátnőtök volt?

Figyelt kérdés
A férjemmel két hónapja költöztünk külön, de már jóval előtte sem működött a kapcsolatunk. Már egy fedél alatt sem volt túlzottan sok közünk egymáshoz. Közös megegyezés alapján váltunk el. Nem vagyunk közömbösek egymás számära,a szeretet is megmaradt, de kihűlt a kapcsolat. Nekem azóta van egy másik kapcsolatom, most viszont bejelentette,hogy lefeküdt az egykori legjobb barátnőmmel, akivel éveken át jó kapcsolatom volt. Ez a nő már egyszer a járäsunk alatt kikezdett vele, akkor megbocsátottam, akkor nem történt köutük semmi. Nekem fájt ezt megtudnom, mégha nekem van mäsik kapcsolatom, akkor is. Nem a tettel, a személlyel van a problémám. Nem igazán érti meg senki sem. Tudom, hogy szabad ember de nekem alapvető íratlan szabály, hohy a barátnőim jelenlegi ill. Volt párjaira nem "mäszok" rä... Szämomra ez elfogadhatatlan...
2013. okt. 28. 10:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Volt, ezt írtad. Tehát már nem az. Csúnya vagy sem, ha szabadok azt tesznek amit akarnak. Ne foglalkozz vele, éld az életed te is, hagy tegye ő is azzal akivel akarja.
2013. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
azért tette, majd jelentette be h neked fájjon. Különben nem értem mi információtartalma van egy ilyen bejelentésnek, ha úgyse vagytok együtt, nem kell beszámolnia h kivel kamatyol. Szerintem...szóval elérte amit akart, neked fáj. A legtöbb amit tehetsz szerintem, h nem foglalkozol vele sajnos, hiába gerinctelenség
2013. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is, de utólag tényleg ne bánkódj, koncentrálj az új kapcsolatodra :)

A "barátnőt" meg nagy ívben került el, és így mondjuk az exet is, hiába nem romlott meg teljesen a kapcsolatotok.

2013. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
*kerüld
2013. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem baratno. Igaz h kozotok mar nincs hozza, de megertelek h bant a dolog. Igaza van annak aki elottem irta h ezzel csak bantani akartak. Probalj ilyenkor vmi masra gondolni es ne szomorkodj miatta. Szand azt a not inkabb h masnak a "levetett cucca" kell. :-).
2013. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem hazassag, hanem csupan egyuttjaras utan megbeszeltuk, hogy ismerosokkel nem. Eleg nagy a vilag, nem akarunk problemat belole. Be is tartottuk.


Ti is beszeltetek ilyenrol? Mert szerintem ettol is fugg...

2013. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne haragudj, de te rontottad el... Bakker ha egy jó barátnőm kikezd egyszer is a férjemmel, tuti hogy szálanként tépkedem ki a haját, még ha nem is történt semmi! Nem értem hogy mit kellett még jópofizni azzal a ribivel... És még csodálkozol hoy utána a férjed összefekszik vele...
2013. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Szeretem, mikor valaki azt írja, hogy "másnak a levetett cucca"...


Mindketten szabad emberek. Ha egy számodra idegen nővel fekszik le, akkor is a te levetett cuccoddal kavar?


Az egódnak fáj, egyszerűen próbálj elvonatkoztatni. Ha nem szereted már, akkor ne is érdekeljen kivel van. A barátnőd pedig akkor lenne szemét, ha akkor feküdt volna le vele, mikor te még az exeddel lettél volna.


Velem is megtették, de megbocsájtottam, mert ilyen az emberi természet. El kell fogadni.

2013. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Mi van 8-as betalált a szöveg???

Ezt a levetett cuccot arra szokás mondani mint pl a kérdező esete is h az úgymond "legjobb" barátnő feküdt össze a volt férjjel. Ha idegenről van szó teljesen más a dolog. De látom nagyon megsértett a dolog, biztos ismerős a szitu. :)

2013. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

"most viszont bejelentette,hogy lefeküdt az egykori legjobb barátnőmmel"


EZ nekem teljesen érthetetlen!!!! A volt férjed MINDEN EGYES SZEXRÖL beszámol nekek, hogy kivel és hogyan?!?!!?!?!


Vagy csak azt jelenti be, ha ismerössel fekszik le?!?!?! Vagy csak kitalálja, hogy téged bosszantson!?!?!?!!


Mellesleg attól kezdve, hogy szßetváltatok, azzal van mindenki, akivel akar. Ezenkivül nem értem, hogy ha neked már van más, akkor miért érdekel az ex szexuális élete?


Mellesleg az elég hülye felfogás, hogy CSAK AZÉRT, mert NEKED ismerösöd, nem lehet kötük kapcsolat. Azt, hogy ki kit szeret meg, nem igazán lehet elöre eldönteni.

2013. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!