Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jövő héten lesz a válóperem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő héten lesz a válóperem. Hónapok óta külön élünk. Mire számítsak, mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Elvben már megegyeztünk egy határozatban, amiben minden benne van ( gytartás, láthatás stb ), de ezek negatívan érintenek ( át lettem verve, azt hittem normálisan oldjuk meg ). Ezt ügyvéd nélkül is támadhatom?

2013. okt. 29. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ügyvéd nélkül BEBUKOD!!
2013. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Mindent támadhatsz, de miért nem mész ügyvédhez. Minden önkormányzaton lehet ingyenes jogi segítséget kérni.
2013. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 intrepid ***** válasza:
0%
Felbíztattak a harci barátnők, hogy ne hagyjad magad. Kezdjél csak pereskedni, - normális megegyezés, gyors válás helyett, évekig tartó hercehurca, amely felőröl mindannyiótokat, - rajta!
2013. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Persze. Mi is mindenben megegyeztünk, de a bírónő ki is kérdezte a férjem meg engem is, hogy tényleg minden pontjával egyetértünk. Mivel különösebben nem volt egyikünkre sem hátrányos, így nem volt vita, de szerintem ügyvéd nélkül is lehet esélyed, ha tényleg durván át lennél verve.
2013. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt ügyvédhez rohangálsz és támadgatsz írd le, hogy miben egyeztetek meg, lássuk, hogy valóban át lettél-e verve vagy csak úgy érzed.
2013. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ajánlom a figyelmedbe ezt a filmet, mielőtt elváltok. És szerintem minél előbb megnézed, annál jobb. Gondolkozz is el rajta :) ;)
2013. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös: Az ég világon semmi közös ahhoz, miben egyeztünk meg. Szerintem nem is számít.


Kedves 6os: Milyen filmről beszélsz?

2013. okt. 29. 18:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja jó. Akkor perelj ész nélkül, fogadj ügyvédet, a férjed is fogadjon ügyvédet és adjátok a fél vagyont a jogász kollégáknak 2-3 év huzavona után... Ez az igazán jó megoldás, igazad van.
2013. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

És minimum próbáld vele megbeszélni, hogy ha már végképp nincs remény, akkor szépen, békésen váljatok el, ez jobb lesz mindenkinek, mint a hatalmas huzavona. (mondjuk a gyerekeitekre nézve így is szörnyű, de legalább azt nem látják, hogy a szüleik marakodnak).

De te tényleg el akarsz válni?

2013. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
nem engedi a weboldal megnyitását, de keress rá a zerelempróba (fireproof) című filmre, biztos megkapod
2013. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!