Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elmondjam neki, hogy igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy igaza volt, tényleg jobb, hogy szakítottunk? Nem veszi próbálkozásnak?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottunk a barátommal 2 év után. Az elején kiborultam, könyörögtem neki, hogy kezdjük újra. Aztán egy ideje nem beszélünk és rájöttem igaza volt. Nem illünk össze. Ő egy ilyen világfi, aki szeretné még kiélni magát, én meg már nyugira és biztonságra vágyom. Ez nem egyeztethető össze.

Sok rosszat okoztunk egymásnak, bocsánatot kértünk, de szeretném elmondani neki, igaza volt és jobb így, és örülök, hogy nem hagyta, hogy a könyörgésem hasson rá.

Viszont megkért, hogy egy ideig ne beszéljünk és nem akarom, hogy azt higgye ez csak duma, hogy újra kapcsolatba léphessek vele.


2009. nov. 14. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kéne csak ezért felkeresned. Várd meg míg ő keres vagy véletlenül összefuttok valahol, de zaklatnod nem kéne a kérése ellenére.
2009. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem vagy még rajta túl, és el is árultad magad. A szakításnak abban a fázisában vagy, amikor neked van lelkiismeret-furdalásod az egész miatt. akkor engeded el majd igazán, ha helyébe lép a "ki volt ez a tap,ló és mit akart tőlem?!" Ne keresd, mert a végén még ki is nevet ezért. Tapasztalat.

2009. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, az a lényeg, hogy rájöttél így jobb neked is. Hagyd a múltat inkább nézd a jövőt.
2009. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezert teljesen felesleges lenne felhivnod, felkeresned! Ez nagyon gyerekes viselkedes lenne toled! Probald meg elfelejteni, es ne gondolni ra. Ha tenyleg ugy gondolod, hogy jo, hogy vege lett, akkor orulj, hogy nem vagy mar vele kapcsolatban, hogy megszabadultal tole! Miert kellene felzaklatnod sajat magadat megint? Noljel fel, ne legyel gyerekes! Meg jo, hogy kinevetne!
2009. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy elmondod neki, azt várod, hogy azt lássa, hogy milyen okos nagylány vagy és újra akarja kezdeni? Új életet kell kezdjél nélküle és tudomásul kell venned, el kell fogadd, hogy nem érdekli, hogy mit gondolsz,nem vágyik arra, hogy beszámolj neki.... ne terheld magaddal, mert ez a te dolgod, hogy most már igazat adsz neki, rá már nem tartozik...és milyen rosszul esne neked, hogy azt látnád rajta, ha közömbösen annyit mondana rá, hogy aha, jóvan, örülök, na szia...
2009. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

igen, igazatok lehet...


csak, mikor elváltunk olyan szerencsétlenül viselkedtem, nem kellett volna.

és tudom, hogy gyerekes dolog, de csak azt szeretném, hogy lássa, nem vagyok már padlón, jól vagyok és boldog nélküle is. ne gondolja azt, hogy otthon sírom tele a zsepiket utána...

2009. nov. 14. 18:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Epp azzal fogod mutatni, hogy nem sirsz utana, hogy egyaltalan nem keresed!

Felejtsd el!!!

2009. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, amíg ő nem szól, hogy érdekli ez az információ.
2009. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább nyugottan nem hiszem hogy azt hinné hogy utána epekedsz. Ő tovább lépet és valószínű csomó más problémája van és nem agyal ilyesmin. Vesd bele magad az ismerkedésbe találsz valakit aztán majd összefutok valahol és barátként beeszélgetek most hagyd a dolgot.
2009. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
így van pont a fordítottját fogod elérni vele... ha ezt tennéd... mivel ez arra utal, hogy még mindíg gondolsz rá... ha ö meg nem, akkor tényleg sz@rul fog kijönni, hogy öt nem érdekled már te meg keresed öt... ez rossz ötlet! Pont akkor fogja azt hinni, hogy nem érdekled ha nem keresed!
2009. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!