Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apa tényleg elveheti a gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa tényleg elveheti a gyereket? Van rá esélye? Állandó gyomorgörcsben élek!

Figyelt kérdés

A gyerek apja még nem látta a kicsit, aki elmúlt 2 éves. Soha nem akart jönni hozzá. Majd kitalálta, hogy nem az övé. Voltunk a bíróságon is, ahol bizonyosságot nyert, hogy igen. Egy fillért sem fizet. Aztán azt hazudta, hogy nem engedem látni a kicsit. Pedig én hívtam, írtam többször, hogy nézze meg. Nem akarja, mindenhol letagadja, mindenkinek azt mondja nem az övé. Mivel kértem a gyerektartást, ő beadta a gyerekelhelyezés megváltoztatását. Azt mondta (levélben) neki fogják ítélni, mert ő nem dolgozik, a jelenlegi kedvese pedig gyesen van. Ott 3 gyerek van, egy az övé. Így mivel ők otthon vannak és családként élnek ők kapják a kicsit.

Én albérletben lakok, mindene meg van a kicsinek. Szép ruhák, rengeteg játék. Mindig tiszta és egészségesen táplálom. 80ft/fő a jövedelmem. Azt nehezteli, hogy dolgozok, a kicsi pedig bölcsiben. De ha valaki kérdezi még mindig letagadja a gyereket. Egyszer sem látta. "Nem vagyok rá kíváncsi!" Tényleg van esélye? Tényleg ilyenek a magyar törvények? Azért mert én dolgozok elvehetik a kicsit??? Egyszerűen kikészít idegileg!


2013. nov. 8. 16:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan mondom, ha ennyire hülye vagy, akkor meg is érdemelnéd, hogy elvegyék tőled a gyereket, nehogy szegénybe ilyen minimális gondolkodási képességet nevelj.


Szerinted egy jól kereső, rendezett hátterű anyától elveszik a gyerekét és oda adják az apjának, akinek se jövedelme, se háttere, és még életében nem látta a kicsit???


A francért nem bírsz gondolkodni vagy legalább utánanézni hivatalos helyeken a magyar törvényeknek, még mielőtt gyomorfekélyt kapsz az idegtől...

2013. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%

Az elsővel egyetértek, a stílusától meg remélhetőleg észhez térsz.


Gondolkozz már! Na?

2013. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Felejtsd el az exed, a gyerektartás nem fizetéséért viszont pereld be. Nem fogja soha megkapni a gyerekedet. Ha eddig nem volt rá kíváncsi, akkor nem lesz az a bíróság aki neki ítélné. Nyugi.
2013. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye. Én is ebben bízok, vagyis sejtem, hogy nem veszik el. De állandó zaklatásnak vagyunk kitéve. Állandóan bíróságra rángat, vagy a gyámügyet küldözgeti 2 hetente. Hivatalból ki kell jönniük, legutóbb már nevetve jött a hölgy, hogy helló, megint itt. De én nem tudom félvállról venni. Ha nem érdekli a gyerek minek kell minket zaklatni? Nyilvánosan lehord mindennek. Egyszerűen nem értem. De félek is, nehogy azt vegyék figyelembe, hogy ők családként élnek. :( Nem egyszerű állandó lelki terrorban élni.
2013. nov. 8. 16:55
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Én is csatlakozom az első válaszadóhoz (adtam is zöld kezet neki)

Még abban is egyetértettem vele, hogy olyan nyersen adta meg a választ. Ugyanis IGAZA VAN!

Miért nem gondolkozol amikor ilyen hülyeségeken parázol???

2013. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

és te miért nem jelented fel, állandó zaklatásért???Megteheted ahogy ő is megtette hogy minden dologért bírósághoz fordul..

Ha meg már nagyon unod, tessék jó messzire költözni az extől..

2013. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%

Nem szoktam egyébként ilyen nyers lenni, de egyszerűen kiakaszt, amikor ostoba embereket olvasok. Mert igenis az vagy, nyilvánvalóan minden melletted áll, ha felhívsz egy ügyvédet, az két perc alatt megmondja neked, hogy a pasinak esélye sincs a gyermekelhelyezési per megnyerésére, tulajdonképpen el sem tudom képzelni, hogy jut az eszedbe azt, hogy odatesznek majd egy jövedelem nélküli családba nyomorogni negyediknek egy gyereket.


Ez nem stressz meg zaklatás, egyszerűen a saját butaságod.

2013. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
De ide köt a munkám. Nem akarok még a rendőrségre is járkálni! Nincs rá se időm se energiám!
2013. nov. 8. 16:59
 9/31 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok, se ostoba, se buta, se primitív. Csak sok ez nekem. Évek óta. Azért kérdeztem mert nem vagyok jártas a dologban. Na meg persze láttam én már csodákat. De megpróbálok lenyugodni. Bár szerintem senki nem tudná mosolyogva viselni, hogy állandóan perelik, vagy épp a gyámügy kopogtat. Közben zaklatnak és nyilvánosan próbálnak lejáratni. Nem buta vagyok, csak egyszerűen belefáradtam és semmiben senkiben nem bízok. A híres magyar gyerekvédelemben sem. Sajnos. :(
2013. nov. 8. 17:05
 10/31 anonim ***** válasza:
40%

Én azért annyit hozzáfűznék mielőtt okoskodtok, hogy ne beszéljetek így, valószínűleg (és ezért adjatok hálát Istennek) nem voltatok még ilyen helyzetben. Nem hülye, hanem ANYA aki retteg, hogy elveszíti a gyerekét. Ugyanebben a helyzetben voltam és hiába tudtam agyilag, hogy nem veheti el az apja, mégis állandó rettegésben voltam, amíg a bíróság eldöntötte az ügyet.

A hibát ott követted el, hogy nem kellett volna erőltetned az apasági nyilatkozatot. Látod, jobban jártál volna, ha nem fizet, de nyugalomban vagytok. Figyelj, nem fogják elvenni és tényleg azt tudom tanácsolni, hogy emiatt ne félj, de teljesen megértelek egyébként.

2013. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!