Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 38 évesen,7 év házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen,7 év házasság után elválnátok vagy türjek tovább, esetleg rendbe lehet még hozni a házasságunkat? Férjem 46 éves. Gyerek nincs.

Figyelt kérdés

Azt hiszem ma reggel a reggelinél telt be a pohár. De nem szóltam semmit. Elökészítettem a reggelit, megterítettem és kiskanált nem tettem, csak villát. Padlizsán krém volt és gondoltam, a kolbászhoz való villával ezt is rá lehet tenni a kenyérre. Persze a férjem nem tudta. Én lettem egyböl a hülye tökfej, aki állandóan vàltoztat. Mondjuk, ha neki valami nem sikerül mindig én vagyok a hülye, a tök, a tökász.

Szó nélkül megreggeliztünk és utánna elmosogattam és eltörtem a kedvenc bögréjét. Erre kitört az égi háború. Szerinte direkt csináltam és újra lehordott a sárga földig. Pedig nem. Mondtam, veszek újat, bocsánatot kértem. Semmi. Elvonult sértödötten számítógépezni. Próbáltam beszélgetni, nem szól hozzám. És ez már nem elöször fordult elö. Úgy érzem, lelkileg terrorizál és érezteti velem, hogy egy nulla vagyok és legyek hálás amiért vele élhetek. Néha nem bírom tovább. Most is azon gondolkodok, hogy elhagyom. Csakhogy senkim nincs. A barátaim is inkább az ö barátai.Külföldön élünk Kevés a fizetèsem. Egyedül nem tudnék megélni. Ha hazaköltöznék, otthon munkám sem lenne.

Nem vagyok öreg az újrakezdéshez? Mit tegyek?


2013. nov. 10. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Lépnék a helyedben. Ennél minden jobb. Mindketten hibásak vagytok, hogy így éltek.
2013. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te tudod...

A mérleg egyik oldalán az állandó megalázás, a másikon a munkanélküliség és pénztelenség. Az egyik oldalon van esély arra, hogy javuljon a helyzet...

2013. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Direkt nem tettél ki kiskanalat,

majd eltörted a kedvenc bögréjét.


Erre az a megoldás, hogy elválsz??


A nőket, a nők sem értik...

2013. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy öreg, csak légy bátor!
2013. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van szakmád? előbb itthon kéne állást nézni, utána a többit..

"legyek hálás amiért vele élhetek"

- ez lehetne jó is, ha ő is érezné, hogy hálás, hogy vagy, létezel- szóval kölcsönösen megbecsülnétek egymást..

de..miért vagy hálás a világban?

2013. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szerintem beszélned kéne az érzéseidről és a félelmeidről tök őszintén.

Ha nem hajlandó beszélni sem, akkor au revoir.

Párom édesanyja 20 éven át tűrte az alkoholista férje (az apa) ocsmányságait, mert pestre felköltözött az ország másik feléből, és a férfi "kigyomlálta" az ismerőseit, tehát tök egyedül maradt. Csak mert a gyerek ott volt, és mert fél lépni. A párom emiatt a mai napig """haragszik""" rá (nem jó szó), mert nem volt rendes gyerekkora, meg semmi. Most váltak el, új életet kezdett, albérleteket járta, gyűjtögetett és most felépített egy örökölt telekre egy lakást maguknak. 100x jobb élete lett, és még nem későn (53 éves).

Neked nincs gyermeked, de hidd el, ha maradsz ebben a helyzetben magadra fogsz haragudni öregkorodra, de nagyon.

2013. nov. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lépj,mindig rosszabb lesz...
2014. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezõ, hogy vagy, nem vagy egyedül ebben ahelyzetben!
2014. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!