Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ott hagynád? Megromlott házasság.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott hagynád? Megromlott házasság.

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk a férjemmel 2 hónapja halott.


Akkor kezdődött, amikor fél éve külön szobába költözött, mert ő dafke egész éjjel TV-zni akar (szó szerint), én meg nem tudok tőle aludni.


3 hónapja ki is rúgták, ami a nagyobb baj, hogy nem is keres másik állást! Szép szóval próbáltam, nem segített, küldtem el helyette önéletrajzokat, azért is lecseszett, nem ment az interjúkra se, semmi...


Korábban legalább a ház körüli dolgokat megcsinálta, hát most már azt sem... Elmegyek dolgozni, hazamegyek, és gányolhatom ki az egész lakást. Totál elhagyta magát, magára sem ad, 3-4 naponta fürdik, meg úgy kell róla leimádkozni a szennyest, ilyenek.


A csúcspont tegnap volt. Hazaértem a munkából, és nem volt meg a pénztárcám. A munkahelyemen sincs. Feltételezem, amikor a metróban bemutattam a bérletemet, kifigyelte valaki, és ellopta. Tettem feljelentést, és nagyon sírtam. Erre meg az én drága férjem odajön hozzám, és elkezdi magyarázni, hogy ez az én hibám, mert nem figyeltem rá eléggé, és most MIATTAM vagyunk szarban, felelőtlen vagyok, stb. Meg sem tudtam szólalni, csak sírtam.


Most szabadságon vagyok, és kb azon gondolkodom, összecsomagolom a cuccait, és kirakom a szűrét.


2013. okt. 29. 09:23
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
5%
Azért kíváncsi lennék a férjed verziójára is. Amúgy felelőtlen vagy, teljesen igaza van, pénztárcára figyelni kell.
2013. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
És akkor még pluszban meg kell taposni a másikat, nem elég a saját baja??? Nem elég, hogy én tartom el, cigiztetem, söröztetem, de még a hangját is felemeli?
2013. okt. 29. 09:32
 3/51 anonim ***** válasza:
16%

2 hónap miatt ezt a cirkuszt csinálod, mikor tök egyértelmű, hogy a férjed depis lett a munkanélküliség miatt?


Tudod mit, a férjhednek teszed a legjobbat, ha megszabadul egy ilyen embertől mint te vagy. Mert te minden vagy, csak nem társ, aki a bajban a másik ember mellett áll.


Mit csinálnál akkor ha évek óta nem találna melót? és neked kéne az egész családot eltartanod? mint főkereső?

2013. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
34%

Biztos vagyok benne, hogy a férjed sem érzi jól magát a bőrében...ki élvezne ilyen életet? Tehát valami komoly probléma lehet a háttérben, és ha a nagy beszélgetések megvoltak már, és ez sem hatott rá elég ébresztően, akkor valami drasztikusabb dolgot kéne tenned(mint például a kiköltöztetés), amitől villany gyúlik a fejecskéjében, hogy valami baromira nincs rendjén!

Biztosan te is hibás lehetsz valamilyen szinten abban, hogy kialakult ez a helyzet, minden éremnek két oldala van, de a fő változást akkor is neki kell átélnie és elindítania, mert ez így nem állapot.

2013. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
68%

Gyerek van? ha nincs, akkor én nem gondolkoznék, hanem cselekednék :)

mondjuk ha közös a lakás akkor joga van sajnos ott lenni.


A pénztárcád miatt meg ne edd magad. van ilyen. a férjed sokkal nagyobb probléma.

2013. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
23%
Én is kíváncsi lennék a férjed verziójára, de a leírtak alapján ez nem szimpla lustaság és nemtörődömség, hanem komolyabb lelki okai vannak, amiről beszélni kell, de ha te egész nap csak hisztérikázol, megértem, ha nem akar veled társalogni.
2013. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Az én lakásom.

A gyerek 2 éves, és konkrétan leszarja.

2013. okt. 29. 09:38
 8/51 anonim ***** válasza:
43%
Depressziós- ebből nagyon nehezen fog kimászni. Ha mindenki elhagyja, akkor vége is lesz. Tehát csak akkor dobd ki, ha nem szereted.
2013. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
30%
(4) Ezt a cirkuszt csinálni 2 hónap melónélküliség miatt? Hát, az tény, hogy van akinek fogalma nincs a jóban-rosszban fogalmáról.
2013. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
25%
ő van otthon most a kétévessel?
2013. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!