Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apukám összeházasodott valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szjger13 kérdése:

Apukám összeházasodott valakivel, akivel akivel Anyát is megcsalta! Segítség! Mi legyen?

Figyelt kérdés
Egyszer amikor apámnál kellett aludnom, éjjel sírtam és akkor A NŐ elkezdett velem kiabálni. Azóta nem megyek oda, de Apa nem hagy ezzel békén. A végén annyira össze fogunk veszni, hogy soha többé nem fog velem beszélni! Mit tegyek? Gyors válasz kéne!

2013. nov. 11. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Apád nője csak úgy elkezdett ordítani veled? Úgy visszaordítottam volna, hogy Te fogd be házasságszédelgő ribnc, hogy azt se tudta volna most hol is van! Szólj vissza Neki, ha meg mer ütni soha az életbe ne menj a közelébe!

Hány éves vagy amúgy?

2013. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
48%

Mi a fontosabb? Az, hogy soha többé ne lásd az a nőt, aki miatt szétmentek a szüleid, vagyhogy láthasd apukádat, és jóban legyetek?

Próbáld eltűrni azt a nőt. Hátha nem is olyan rémes. Ha mégis, próbálj beszélni apuláddal, hogy szóljon rá az asszonyára, mert te a gyereke vagy, és az ud maradsz. Szóval viszonyuljon ő is.

2013. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Mi legyen? Mégis mit szeretnél? Találkozz apukáddal külön, nem kell náluk menned, csináljatok közös programokat!
2013. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Próbáld elviselni apád új feleségét. Nem anyaként, hanem apád tartozékaként. Ha folyamatosan összekülönbözöl vele, akkor apád is nehéz helyzetbe kerül. Ő azt szeretné, ha jó lenne köztetek a kapcsolat. Nem kell rajongással elárasztani, csak kerülni kell az összeütközést, vitát. Ennek apád nagyon örülne. Nehéz a felnőtteket megérteni a válásaikkal, párválasztásukkal... ők se tökéletesek, nem árt, ha a gyerekek is elnézőek velük egy kicsit.
2013. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
10 éves lány vagyok
2013. nov. 11. 19:53
 6/13 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat! Másodszor másfél éve próbálom elviselni! Az elején kedves volkt de most egy akkora paraszt amilyet még a föld nem látott. De egyszer éjjel hallottam hogy AZT csinálják azóta nem tudok ott meglenni!
2013. nov. 11. 19:56
 7/13 anonim ***** válasza:
hidegvíz + bojler, ennyit tudok mondani
2013. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Így már érthető, de... ezt mondd meg apádnak őszintén NÉGYSZEMKÖZT. Nem kell ezt szégyellni, meg fogja érteni... és eléggé zavarba is lesz talán.
2013. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már mondtam de ilyenkor mindig azt mondja "Majd megbeszéljük" Amikor 2 hétig együtt nyaraltunk nem volt 10 perc hogy csak velem foglalkozna.
2013. nov. 11. 20:12
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
Kell neki egy kis időt adnod. Lassan-lassan alábbhagy majd a rajongása az új felesége iránt és több időt szán neked. Hiba, hogy most nem tud jobban egyensúlyt tartani, de senki se hibátlan. Te attól még fontos vagy neki, fontosabb mint az "új asszony", csak hát... ilyen maflák a férfiak. Majd meglátod Te is!:-) Légy apáddal elnéző, a nőt meg valahogy viseld el. Bármi mást teszel, az csak rosszabb lesz neked is, apádnak is.
2013. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!