Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem nem akarja odaadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem akarja odaadni a gyerekeimet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van két kisfiúnk. Olaszországban dolgoztam, heti hazajárással. Múlthéten mondtam a férjemnek, hogy vége a kapcsolatunknak, mert mindig kiabált velem és a picikkel. Sírt, könyörgött, hogy ne. Mondtam neki, SMS-eztem egy férfival, aki azt is írta nekem, hogy szeret. Ez így is van. Minden nap hívtam, hogy hogy van a férjem, de szabályosan lerázott, mert hogy ismerkedik. Hazajöttem, barátnője van, nem akarja odaadni a két picit, hogy egy időben láthassam. Én a piciket is szeretem és a férjemet is. De ő bejelentette a lakcímüket őhozzá, és beadta őket bölcsődébe. A gyámügyessel mindig beszél, azt mondták neki, nem kéne kivenni. Én nem tudom őket magamhoz venni, mert férjem nevén van a házunk. Most anyámhoz költöztem, de ő is kihasznál. Azt akarja anyám, hogy nálam legyenek a picik, vagyis hogy Ő legyen a gyámjuk. Ha ebbe nem megyek bele, kidob magától. Mit tegyek?
2013. nov. 14. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem igazán értelmes, már bocs. Te ismerkedsz mással, majd hazajössz ki akarod dobni, de neki van már másik nője, te pedig szereted? Hol itt az összefüggés? Bíróság, válóper, gyermekelhelyezési per. Olyan nincs, hogy nem adja oda a gyereket.
2013. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én beszélgettem csak mással, de az a férfi meg írta már azt is hogy szeret engem. Én a férjembe vagyok szerelmes. A férjemnek én meg is mutattam ezt az üzenetet, hogy őszinte legyek vele, erre azt a választ kaptam, hogy akkor gyere össze ezzel, akivel irogattok egymásnak. Én szeretem a férjemet!!
2013. nov. 14. 12:09
 3/11 anonim válasza:
82%

Egyik szavadba azt írod hogy szereted a másik szavadban meg azt hogy kidobtad mert rosszul bánt veled meg a picikkel!!! Idézem ezt írtad:

"Múlthéten mondtam a férjemnek, hogy vége a kapcsolatunknak, mert mindig kiabált velem és a picikkel. Sírt, könyörgött, hogy ne."

Akkor most mi is van????? Saját magad hazudtolod meg az ellentétes mondataiddal! Amúgy meg ha olyan picik a gyerekek, hogy bölcsisek akkor hogy hagyhattad őket itthon? Ilyen kicsi gyerekeknek az anyuk mellett lett volna a helye.

2013. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Meg sem merem kérdezni, hogy Olaszországban mi volt a munkád? És a 2 picingyereked addig a férjednél volt? Zavaros az egész. Most a gyerekeid kellenek vagy a férjed, vagy mi van?
2013. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Indítsd el a gyerekelhelyezési pert (bár szerintem inkább közös megegyezéssel próbálkozz).


Idegen szemmel, mint ahogy a bíró is az lesz:

- bölcsődébe való beszoktatás + a bölcsődei pedagógusok szakvéleménye - apa felé húz

- nem tudjuk a történetedből, hogy mennyi ideje vagy külföldön, de valószínűleg a gyerekek is inkább az apjukhoz kötődnek jobban

- megszokott környezet biztosítása - apa

- anyagi biztonság - apa

- megfelelő lakhatás biztosítása - apa

- egy pont viszont nagyon is az apa ellen szól: az anyai kapcsolattartás megtagadása


Ha tényleg szeretnél egyáltalán egy számodra bizonytalan perbe beszállni akkor a javaslataim a következőek:

- stabil munkahely

- lakhely megteremtése (megfelelő méretű albérlet)

- gyerekekkel való kapcsolat újra teremtése

- pedagógusokkal való kommunikáció

- családsegítő szolgálat bevonása

- a legfontosabb pedig, hogy az apával való kapcsolatodat muszáj lesz normalizálni

2013. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de egy szót sem értek az egészből.
2013. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerek bölcsis?tehát 3év alatti mindkettő?

Akkor te mit kerestél olaszországban?már elnézést!

Ha neked kellett külföldön munkát vállalni,akkor a férjed milyen férfi?Két pici gyerek mellöl neked kell elmenni dolgozni,ő meg elhordja bölcsibe őket,oszt kész?Még arra is van ideje,energiája,hogy becsajozzon?!

Te mit dolgoztál kint?

Mondjuk lényegtelen is,bár a gyerekek szempontjából talán mégsem annyira az!

2013. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 CsBZs ***** válasza:
Utolso. Annyira nem mindegy. Megfogjak kerdezni h mibol tartja el a gyerekeket. Mit dolgozik. Es tervezi e meg h vissza megy. Nincs hol lakni. Nem hiszem h a sajat gyerekeidet kikene tenni ennek. Az bolcsibol kivenni, elkotlozni vkihez (ideiglenesen) aztan megint koltozni alberletbe esetleg megint egy masikba aztan lesz vkid ahhoz vagy azzal ossze. Uj bolcsi, apukatol elszakitani akivel eddig voltak. Es gondolom meg biztos allasod sincs. Vagy vki majd vigyaz rajuk amig te hetente egyszer haza jossz? Mire fel venned el az apjuktol? Mietrt kezdtel el barkivel smsezni ha a ferjedet szereted? Lehet prudnek mondani engem de en a ferjemet szeretem es a gyerekemet es nem smsezek semmilyen ferfival foleg nem jutok el vele oda h szerelmet valljon. Mit tegyel? Kerdezd meg a ferjedet h mennyi gyerektartast fizessel es beszeljetek meg a lathatast h mikor mehetsz a gyerekekert esetleg mikor aludhatnak nalad, de legfobbkeppen foleg ha anyad akarja h vedd magadhoz(amit jelen esetbe te sem tudsz h hol van) hagyd nyugodtan elni oket es ne akard elszakitani.
2013. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Vagy kamu vagy nagyon felelőtlen szülő vagy. Miért hagytad itt a két picit?
2013. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt,hogy lényegtelen,azért írtam,hogy felénk lényegtelen..A gyerekek felé meg mégsem annyira lényegtelen,mert mint ahogy írtad kedves egyik válaszoló,megkérdezik,mit dolgozik,hol,mennyit keres?stb.
2013. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!