Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esti 8órai etetést épphogy...

Esti 8órai etetést épphogy befejezzük egyből ordítva sír a 7hetes kisfiam. Nem lehet éhes, mert amit meghagy az üvegben azt már nem tudom odaadni neki, nem kéri. Mitől lehet ez? Hasfájás? Fáradtság?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam akkor szokott úgy csinálni ha büfizne kell és nehezen jön ki. Miután büfög rögtön megnyugszik.
2013. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet már nagyon fáradt és aludni szeretne. Az enyém akkor csinálta ezt mikor teljesen kész volt estére. Túlpörgette magát, nem aludt be etetés közben, hanem rögtön utána ordítani kezdett, alig bírtam néha elaltatni.
2013. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fáj a hasa. ez mindig estére jön elő, mert a napi kajamennyiség összegyűl a kis hasijában, ha szoptatsz akkor erős lehet a tejed kicsit és ettől fáj a hasa.
2013. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasfájástól és a fáradtságtól is lehet. Nekem is ennyi idős a kislányom. Az esti etetés után kb 15 percet büfiztetem, mert elég mohón eszik, és sok levegőt nyel. Aztán van olyan, hogy bár már nagyon fáradt, de a holtponton túllendül és ha rajta múlna, akkor éjfélig eljátszana. Én minden elvemet feladva a cumival próbálkoztam, és láss csodát!!! Azóta 10 perc alatt elalszik vele. És utána ki is esik a szájából, tehát nem lesz függő... :)
2013. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasfájásra tippelnék. Ha minden este jelentkezik, akkor szinte tuti :(
2013. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!