Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mostmár mi lesz? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár mi lesz? Mit tegyek? Otthon szeretnék maradni.

Figyelt kérdés
anyum és apum elvàltak. Tegnap nagyon összevesztek, nem ez az elsô eset, és anya mamámhoz költözött. Anyum cigány, apum magyar... Tehát elköltözött és próbál elcsalogatni engem is aputól...:( Én bevallom apumat jobban szeretem, és nem akarom itt hagyni :( Mindennel próbálkozil: Bekötessük a netet, holott nincs is gépük... mindent megvesz meg ilyen baromsàgok -.- Amikor elment és olyan nyugodt voltam, csendesebb volt a ház, mert anya mindig ordibált ok nélkül... Olyan jól éreztem magam, és most nem hagy, kikészít :'( Annyira kibírhatatlan természete van, hogy én ezr nem tudom tovább tûrni. Egyszerûen összeroppant, nem enged önállósodni sem...14 évesen reggel nem enged egymagam suliba...ô kisér. Ô vesz nekem reggelit, mert azthiszi nem tudok...nem engedi egymagam megmosni a hátam. Ha erôszakkal elvisz mamához komolyan megszökök...tavaly elôtt is ott laktunk, és ott nyomorogtunk abban a kis szobában... :( Apum még verte is anyut, de JOGOSAN. Sôt olyan csúnya szavakat mondot nekünk hogy....szégyenlem elmondani mert nagyon csúnya :( Így szêthullotak a szüleim...anyu 35, apa 50 éves...14/L

2013. nov. 26. 07:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Hogy lehet valakit jogosan verni?
2013. nov. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Maradj apukáddal. Mi is ezt tettük, és sokkal jobb lett az életünk!
2013. nov. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 katamami válasza:
88%

Véleményem szerint próbáld a középutat választani, hogy egyik szülőd se érezze magát rosszabbul, de legyél határozott. 14 évesen már nyíltan felvállalhatod a véleményed és elmondhatod az anyudnak, hogy te otthon szeretnél maradni, de szívesen mész a mamához meglátogatni őt.

A jogosan verés fogalmát pedig szerintem gondold át, mert olyan, hogy valakit jogosan verünk nincs! Nincs joga egy embernek sem a másikat bántani azt hangoztatva, hogy jogos. Lehet, hogy apád nem talált más választást a probléma gyors megoldására, vagy anyud túl lőtt a célon, de a verés nem megoldás!

2013. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%

Jogos verés???

Te mit szólnál, ha a férjed rendszeresen verne? Tűrnéd, mert neki szabad? Jogosan teszi?

Vagy ha apád téged is megcsapkodna időnként.. akkor is ragaszkodnál hozzá?


Anyukád cigány. Azaz TE IS AZ VAGY! Tehát jobb, ha nem használod szitokszóként, mert azzal MAGADAT is becsmérled!

Olyanért bántani valakit, amiről nem tehet... elég undorító tett!

Ahogy te se tehetsz arról, hogy hova születtél, úgy ő sem. Nem mellesleg APÁD (az a "szent" asszonyverő ember) választotta párjául.

2013. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Anyukád nem fog érted pereskedni esetleg? Ha nem, akkor addig te döntöd el, kinél maradsz - ha bíróság elé kerül a dolog, akkor viszont nyilván Téged is meg fognak kérdezni. Akkor határozottan kell majd beszélned, hogy miért szeretnél apukád mellett maradni, mert a bíróság túlnyomórészt az anyának ítéli a gyereket.
2013. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
4-es te meg szimplán idióta vagy, maradj inkább csendben. Ki használta itt szitokszóként a "cigányt", és egyébként is, mi jelentősége van ebben az esetben annak, hogy ki milyen származású?
2013. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

"Ki használta itt szitokszóként a "cigányt""


6-os!


A kislány!

2013. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Neked súlyos szövegértelmezési problémáid lehetnek, mert én se értem, hogy látsz Te ebbe szitkozódásként használni a cigány kifejezést.
2013. nov. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Megis hol szerepel a cigany, mint szitok? En osszvisz ezt talaltam: Anyum cigány, apum magyar... Ez nem tobb, mint egy etnikai hovatartozast ismerteto mondat.
2013. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jó, szerintem maradjunk az eredeti kérdésnél, ne essen szét a topik.
2013. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!