Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek? Van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Van értelme együtt maradni?

Figyelt kérdés

Több éve házasok vagyunk a férjemmel, pici gyerekeink vannak. Jó pár hónapja összeomlott körülöttünk minden. Gyanús jelek voltak, mogorvaság, arrogancia, közöny...De aztán elvesztette a munkáját saját hibájából(és ezzel egzisztenciálisan komoly veszélybe sodort minket), ivott is, még rendőrségi ügybe is keveredett. Az elmúlt években éreztem, hogy nincs minden rendben, és nagyon szerettem volna mindent rendbe hozni. Akkor még nem tudtam, hogy komolyabb dolgok állnak a háttérben (ivás és egyebek, amiket nem részleteznék). Ha beszélni próbáltam vele kettőnkről, nem volt igazán partner a problémamegoldásban. Most elhatározta magát, és nagyon teper. Sokat dolgozik, nem iszik (orvosnál is volt emiatt), próbál közeledni... Én pedig nem is ismerek magamra. Nem érdekel már, egész nap azon agyalok, hogy nem ilyen életet képzeltem el, és csak a gyerekek miatt vagyok még itt. De vajon meddig a gyerekek érdeke ez? Különösebb viták nincsenek köztünk, szóval a gyerekek nem hangos veszekedésben nőnek fel, de sajnos azt sem látják, hogy kéne egy nőnek és férfinak egymás mellett élni normális esetben. Nem esik már jól az sem, ha megsimogatja a vállamat. Nem tudom, hogy ez önvédelem-e részemről, mert annyi téren elvesztettem iránta a bizalmamat, vagy tényleg végleges kiábrándulás...Voltatok már ilyen helyzetben? Változhat kettőnk kapcsolata vajon még jó irányban?

Kérlek, olyanokat ne írjatok, hogy nem kellett volna hozzámenni stb, mert egy részről életemben nem gondoltam volna, hogy így rámszakadhat az ég valaha is, ilyen dolgokat nem lehet előre látni, másrészt a múlton már nem változtathatunk, és a gyönyörű gyerekeimet mégis csak neki köszönhetem.


2012. nov. 25. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
En ugy gondolom hogy elmult a reszedröla szerelem . Hogy helyre lehet e hozni? Sajnos ezt nem tudom ! De remelem minden rendebe jön es barmi is lesz jol fogsz dönteni .
2012. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem még nem dolgoztad fel azokat a komolyabb dolgokat, amik a háttérben voltak. Próbálj egy kicsit nyitottabb lenni. Hagyjad, hadd közeledjen hozzád. Ha tényleg változni akar, akkor az látszik rajta. És ha minden okés, akkor kinyithatod a szívedet neki.
2012. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Férj-csere...
2012. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Adjatok időt magatoknak, minden kapcsolatban lesznek súlyos problémák, ilyenkor derül ki, mit jelent, amit házasságkor ígértetek egymásnak.
2012. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez ilyenkor nagyon gyakori jelenség! Ne add föl, kitartás. Elfáradál, és most engedsz ki. Adj magadnak/magatoknak időt. Csinálj olyasmit, amit élvezel, kapcsolódj ki. Türelem...
2012. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Bíztató, amiket írtatok. Én is úgy érzem, hogy nagyon belefáradtam az elmúlt időszakba (ráadásul kifelé még a szélesebb családban is fenn kell tartani a "minden szép és jó látszatát"), és még nincs is vége, még egyelőre máról holnapra tervezek csak, de remélem, az idő is segít eldönteni valamilyen irányban a dolgot.

Ha bárkivel történt hasonló, nagyon megköszönöm a további tapasztalatokat is vagy a véleményeteket. Jó ideje sírni sem tudtam már, és valahogy a válaszok hatására mégis sikerült pityeregnem...:)

2012. nov. 26. 19:56
 7/8 anonim válasza:
Azt nem mondom,hogy ugyanebben a cipőben járok mert nálunk háttér dolgok nem derültek ki és nem is próbál megoldásokat keresni egyszerűen csak Ő is többet iszik mint szerintem normális lenne :( Nem tudom velünk mi lesz de én már kezdek belefáradni :(
2012. dec. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett Veletek?
2013. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!