Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Élettársi kapcsolat megszüntet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársi kapcsolat megszüntetésekor (ha elköltöznék a páromtól) hogy működik a gyermekelhelyezés?

Figyelt kérdés
Szóval gondolom van egy elég hosszú átfutási ideje, ha nem jutnak megegyezésre a felek. A párom soha nem engedné, hogy elvigyem a gyereket, ő akarná nevelni. Nyilván én ebbe nem megyek bele, egyébként nem is lenne rá alkalmas. De abban az átmeneti időben, ami a kapcsolat megromlása és a gyermekelhelyezés határozat megszületése között van, hol lehet a gyerek? Elvihetem magammal városon belül a saját lakásomba? Vagy a szüleimhez? Vagy csak ha ő belegyezik, akkor? (nem fog).
2013. dec. 13. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha 3 év alatti, és te az anyja vagy, oda viszed ahová akarod. Ha több infót osztanál meg, lehet érdemben tudnánk válaszolni. Pl: mennyi idős gyerekről van szó, az anyja vagy az apja vagy, le van-e papírozva az élettársi...
2013. dec. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Gyámügyi Hivatalban érdeklődj, kérj ideiglenes elhelyezést, és keress egy családjogi ügyvédet.
2013. dec. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Álladó lakcímét az apa engedélye nélkül nem változtathatód meg. Bírósági itéletik az álladó lakcímükűn kell lakniuk.
2013. dec. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Amíg nincs itélet addig közös a felügyelet,amit te megtehetsz az az apa is azért azt vedd figyelembe. Legjobb lenne a megegyezés,mert így csak a gyerekek fognak szenvedi tőletek.
2013. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"le van-e papírozva az élettársi..."


Teljese lényegtelen. Anya apa kapcsolatának semmi köze a szülő gyerek kapcsolatának.

2013. dec. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én az édesanya vagyok. Nincs lepapírozva az élettársi kapcsolat. 3 éves lesz tavasszal a kislány.

Mondjuk az állandó lakcíme a kislánynak az az én lakásom, de nem ott laktunk hanem ideiglenes lakcímen.

Ez így változtat valamin?

2013. dec. 13. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!