Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes kitartónak lenni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kitartónak lenni és várni hogy egyszer majd egy család leszünk?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy várandós vagyok, az exem az apuka. De amióta kiderült hogy teherbe estem folyton csak hiteget, reményeket kelt, aztán meg pofára esek. Ez megy már 3 hónapja, de kb 2 hete tudatosult benne hogy ő az apa (egész addig csak kifogásokat keresett és minden lehetőséget megragadott hogy ki bújjon a szerep alól). Most azt az elvet vallja hogy nem az a lényeg hogy együtt legyünk hanem az, hogy legyünk jóban, töltsünk együtt időt aztán majd meglátjuk. De ennyi hitegetés után egyszerűen már nincs türelmem várni, félek...Számomra a két véglet létezik: Vagy együtt vagy hagyjon békén hogy a terhességet nyugodtan, békében tudjam akár egyedül végig csinálni. Érdemes megerőszakolni magamat és várni, vagy inkább zárjam le végleg ezt az egészet?

2013. nov. 18. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Az egy dolog, hogy számodra csak ez a két véglet létezik, de attól még nem olyan rossz az amit ő mond. Azt nézd, hogy a gyereknek mi a jobb, ne azt, hogy neked.
2013. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak a gyerek miatt ne legyetek egyutt. A sok veszekedes, feszultseg sokkal rosszabb lesz neki, mintha a szulei kulon elnek. Ezzel egyutt azt sem javaslom, hogy szakits meg minden kapcsolatot az apjaval.

Nekem az tunik a legjobbnak amit o is javasolt. Legyetek joban, neveljetek egyutt, de nem ugy mint egy hazaspar.

2013. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem.Esélyed nincs.Főleg ha nős, és vannak már gyermekei.
2013. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha az exed, akkor volt valami ok, ami miatt szakítottatok. Ez az ok újra és újra elő fog jönni, és akár összejöttök most, akár nem 1-2 év, és úgy is szétmentek. Ezt a barátság dolgot kár erőltetni, nem lesz belőle semmi. Szerintem zárd le ezt az egészet. Biztosan van valaki rajta kívül is, aki tud segíteni neked a babával. Pl szüleid, testvéreid, barátaid...
2013. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

*Most azt az elvet vallja hogy nem az a lényeg hogy együtt legyünk hanem az, hogy legyünk jóban, töltsünk együtt időt aztán majd meglátjuk.


szerencsétlen pasi, csak próbálja húzni az időt, mert nem akarja látni a hisztériás cirkuszt, amit sokan ilyenkor szoktak előadni.

2013. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Oké, nem működött a kapcsolat, de nincs joga kizárni az apukát a gyerek életéből. Lehet, hogy pasinak nem egy főnyeremény, de apukának lehet jó. Ilyenkor félre kell tenni az önző vágyainkat, erről szól az anyaság.
2013. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy normális család sosem lesztek, bármennyire is próbálod kierőszakolni, ha a pasi nős.
2013. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, elgondolkodtatóak. A problémám csak az, hogy nagyon rosszul viselem ezt a hitegetést, minden nap sírok, idegeskedek és ez a babának sem jó. Ha viszont nem keres pl 1 hétig akkor megnyugszom és harmóniában érzem magam. Én nagyon szerettem ezt a férfit, talán még most is szeretem. Nagyon sok jó és szép pillanataink voltak. Nem is értettem hogy miért lett vége, egy sms-ben szakított úgy hogy meg sem tudtunk beszélni a problémát. Ja és 2 évet voltunk együtt, ebből kb 1 évet együtt is laktunk. Voltak problémák, de melyik kapcsolatban nincsenek? Én úgy érzem csak éretlen erre 24 évesen és ha a kapcsolat lezárásában is ilyen gyáva volt akkor hogy vállalná fel a gyerekét? Illetve ha a szakítok szót nem tudta a szemembe mondani akkor hogy is várhatnám el hogy majd a szemembe mondja kerek perec hogy soha nem leszünk egy család, ne reménykedjek.
2013. nov. 18. 10:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, talán a végletességeden lenne célszerű változtatni első sorban, az élet nem fekete és nem fehér. Próbáld elképzelni, hogy az illető nem téged szivat direkte privát kiszúrásból, hanem egy olyan szituációba került, amire még önmaga sem tudja a választ, az is hazugság lenne, ha valamit biztosra ígérne, meg az is, ha azt mondaná, hogy biztosan nem fog működni...

Most őszintén, inkább hazudjon 1-est vagy 2-est, amikor ő valójában X-re veszi, nem tudja, hogy működik-e, de megadná az esélyt, hogy kialakuljon?

2013. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A pasi nem nős és nem a gyerek életéből szeretném kizárni hanem az enyémből, legfőképpen addig amíg a pocakomban van a baba, hogy ne tudjon fel idegesíteni. Meg persze láthatná a gyermeket, mert joga van, de nem szeretném ha annál többet jönne mint amennyi kötelező. Meg én most is szívesen beszélgetek vele a babáról! De akkor a beszélgetések ne rólam szóljanak hanem a babáról! Ne engem vigyen moziba, hanem majd a babát vigye ide-oda. Értitek mire gondolok? A másik meg (lehet hogy előítélet) de úgy gondolom hogy aki önszántából úgy dönt hogy nem szeretne még 1 esélyt sem adni annak hogy egy kerek család legyünk, az NEM lesz JÓ apa attól mert fizeti a gyerek tartást és 2 hetente ajándékokkal halmozza majd el a gyermekét a lelkiismeret furdalásának enyhítésére.
2013. nov. 18. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!