Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet-e közös jövője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e közös jövője egy baptista fiúnak egy római katolikus lánnyal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval aki baptista és úgy véli nem lehet köztünk komolyabb kapcsolat a barátságnak mert különbözik a hitünk.Pedig én mondtam neki hogy szerintem ez nem így van és ha több lenne én teljes mértékben mellette lennék,de ő még is tele van kételyekkel.
2014. jan. 6. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinte nem működik, akkor nyilván nem is fog. Ő olyat keres, akinek a hitét is el tudja fogadni. Ha a tiedet nem tudja, akkor felesleges ráerőszakolnod magad, hagyjad. Keress mást.
2014. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megpróbálom elengedni,tudom nehéz lesz,de tiszteletben kell tartanom az ő érzését.
2014. jan. 6. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy marhaság ha valaki a különböző hitek miatt nem megy bele kapcsolatba. Komolyan, ez a 21. század. Oké, hogy hisz valamiben de ettől még nem korcsosulna el ˇˇ
2014. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy fiú igazán szeret egy lányt, akkor nem érdekli a vallás, a szülői tiltás, semmi... akkor vele akar lenni. Ez részéről udvarias kifogásnak hangzik, ami jobban hangzik, mint a "ne haragudj, de nem tetszel".
2014. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az eléggé bigott (és korlátolt) dolog lehet a fiú részéről, mivel alapvetően mindketten ugyan abban az Istenben hisztek!
2014. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na-na. Ugyanaz az Isten, de nem ugyanaz a vallás. Vannak akik nagyon komolyan veszik a törvényeket és a formalitást. Erről lehetne vitatkozni hogy hülyeség-nem hülyeség, elavult vagy sem. De tartsuk tiszteletben, hogy a fiú így gondolkozik és ha tényleg komolyan veszi, akkor hiába szereti a lányt, nem fog vele kedzeni a vallás miatt. Nem kell kritizálni, kételkedni az érzéseiben, hanem elfogagni.
2014. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt egyből a válás kategóriában raktad fel, akkor nem nagy jövőt jósolsz neki te se...
2014. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nalunk is hasonlo a problema, csak en epp reformatus vagyok. Mi 7 honapja vagyunk egyutt,de neha azert elokerul a vallasi kulonbozosegunk, ami elegge kielezett,mondjuk ot ez nem zavarja annyira, inkabb a szulei ellenzik a mi kapcsoaltunkat, mert ok mar eleg reg baptistak.
2014. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!