Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Te milyen vallású vagy,...

Te milyen vallású vagy, illetve milyen vallásúnak tartod magad? Milyen vallásúak a családtagjaid?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 19:50
1 2 3 4
 1/31 Problem? ***** válasza:
97%
Reformátusok vagyunk.
2013. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
30%
Római katolikus, református, evangélikus, ortodox, hindu, buddhista, taoista, konfúciánus, muszlim, sámánista, szikh, párszi, zsidó vallású vagyok jelenleg. De még fejlődhet a dolog.
2013. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
utolsó :D. Várom a válaszokat továbbra is!
2013. júl. 5. 20:17
 4/31 anonim ***** válasza:
40%

Jehova tanúk helyett is válaszolok, hogy elvegyem a munkájukat (hihihi:) (Katy Weaver és az Őrtorony magazin nyomán):


Nem a Teremtő hozta létre a vallásokat.

Ha vissza megyünk egy kicsit Ádám idejére, ott nem voltak vallások.

Egy dolgot kellett tenni, a Teremtő vezetése alatt békében élni, s ez örökké lehetett volna.


A lázadás alkalmával jött be egy másik "vezető" aki létre hozta a neki járó imádatot.az Ő akarata szerint, s így lehetett választani Sátán és Isten között, Ádám Sátánt választotta.


A vallások kialakulásában nagy szerepe volt Sátánnak aki a Bábeli toronynál történt nyelvek össze zavarásánál az emberek földre való szét szóródását kihasználta.


Én Jehova szolgája vagyok, nincsen vallásom.

2013. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
4-es! A családtagjaid is Jehova Tanúi?
2013. júl. 5. 20:24
 6/31 anonim ***** válasza:
56%
Én jedi vagyok, a családtagjaim római katolikusok.
2013. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
A családom ateista, én kereszténynek vallom magam, de nem tartozom egy felekezethez sem.
2013. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
Reformárusként vagyok megkeresztelve, de ateista vagyok, és a családom se vallásos.
2013. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%
Én Krisztus követője vagyok. Előtte jedi voltam. Előtte meg pikachu.
2013. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
28%
Áldott legyen az Ori!
2013. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!