Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Illene szólni az alperesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene szólni az alperesnek hogy beadtam az elhelyezési és tartásddíji keresetet?

Figyelt kérdés
Állandóan fenyegetőzött az apa, hogy kénye kedve szerint akkor fogja vinni az 1 év alatti kislányunkat amikor csak kedve van, én ezt nem szerettem volna, ezért inkább beadtam az elhelyezési keresetet. Tartásdíjat meg folyamatosan egyre kevesebbet fizet, nem hogy a fizetése 20%-át lassan 15%ot is eléri.
2014. jan. 12. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Van más kiskorú eltartottja is?
2014. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs csak ő
2014. jan. 12. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Udvariasabb lenne, de úgyis megtudja az idézésből.
2014. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akarsz szólsz nem akarsz nem szólsz, bár az utóbbiból csak veszekedés lesz. Nem egészen egy éve még közös gyereket vártátok, hogy fajulhat így el egy kapcsolat.
2014. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod, hogy a kislányod akkor találkozzon az apukával, amikor akar az apuka? Ez lenne a gyerekkel szemben a normális viselkedés.

NEM csak tied az a kislány, hanem az apjáé is.

A tartásdíj mértéke függ attól is, hogy mennyi a nettó keresete. Ha magas, akkor nem fognak megítélni 15 %-nál többet.

2014. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Illene szólni az alperesnek"


Ez alatt a volt párodat érted?

Akkor te sem vagy egy matyóhímzés!!

2014. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen a volt párom. Akkor láthatja a gyereket amikor akar, csak épp fél éve nem jön most meg kijelentette hogy csak akkor érdekli ha viheti a gyereket engedjem meg neki. De fél év után a gyerkőc azt sem tudja már ki ő.
2014. jan. 12. 15:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy fajulhatott el, hogy ő nem bírta elviselni hogy fáradtabb vagyok, nincs rá annyi időm és lelépett egy másik hölgyeménnyel.
2014. jan. 12. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!