Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom elhagyott egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhagyott egy másik férfi miatt, van egy közös gyermekünk 2 éves, és nagyon szeretem, természetesen vitte őt is magával. Mennyi esélye van egy apukának a gyerek elhelyezési per megnyerésében?

Figyelt kérdés
A párom elhagyott egy másik férfi miatt, van egy közös gyermekünk 2 éves, és nagyon szeretem, természetesen vitte őt is magával. A párom depressziós, Frontint szed rendszeresen, be is vallotta hogy függője lett a gyógyszernek, sokszor megiszik egy fél üveg bórt vagy többet is, és 2,3 vagy akár 4 szem frontinnal megy aludni. A kapcsolatunk elején járt pszichológushoz is, persze ott hagyta. A kapcsolatunk során többször is említette az öngyilkosság gondolatát. Most kiderült, hogy kb 1 éve van egy 7,5 cm-es ciszta a petefészkén és benne van a pakliban hogy kemóra is kell majd járnia a műtét után. Jelenleg nincs munkahelye és a gyerek bölcsődei indulását sem tudja garantálni. Mindezek fényében, szerintetek mennyi esélyem lenne a bíróság előtt? Nekem meg van minden ami a gyerekneveléshez kell (lakás, munka stb. ) Egy Apuka várja a válaszotokat. Köszönöm előre is!
2013. szept. 21. 16:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem jók az esélyeid. De ez nem jelent többet 40%-nál.

Mert azért általában az anya kapja meg a gyereket, ha tud fedelet biztosítani a feje fölé. Még az se kell, hogy enni tudjon neki adni, úgy vannak vele, hogy majd a gyerektartásból fedezi a kajáját.

2013. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Egy jó ügyvéddel talán van rá esély, nélküle kevesebb a nullánál főleg ha a volt párodnak is van ügyvédje.
2013. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
50szazalek. A gyereket a beleegyezese dél vitte el? Mert ha nem es a gyerek állando lakcíme azonos a tieddel, a rendőrséggel visszavitetheted, a bíróságon pedig rendkivuli ideiglenes elhelyezést kérsz magadnal. Nagy százalékban a gyereket véglegesen is ott helyezik el,a hol ideiglenesen.
2013. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A beleegyezésem nélkül vitte el,azt tudni kell, hogy albérletben laktunk és nekem ultimátumot adott, hogy el kell mennem a lakásból, másnap a gyereket elvitte a pasijához vidékre.
2013. szept. 21. 16:41
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Egy jó ügyvéddel lehetnek esélyeid, de itt a legtöbb bíró a nőket pártolja... ügyvéd, mindenképp!
2013. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Te is állj így hozzá. Először is jelentsd gyámügyön, hogy a gyereket az engedélyed nélkül vitte el, lehet még gyerek rablásárt is feljelentheted. Onnan meg simán nyersz.
2013. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Mivel önkényesen elvitte,nyugodtan mehetsz rendőrökkel.

Ha gyógyszerfüggő és iszik rá,munkája nincs, lehet hogy feltételesen neked ítélnék.

Egy jó ügyvéd mindent megold,megtalálja mindenhol a kiskaput.

2013. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még nincs gyerekelhelyezés ezért jelenleg közös felügyeleti jogotok van. Amit ő megtehet azt te is.

Keres egy ügyvédet minél előbb és cselekedj. Miért lenne természetes, hogy egyik napról a másikra egy vad idegen emberrel egy vad idegen lakásba kell vinni a gyerekedet.

2013. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hol a gyerek, menj érte, es vidd el magadhoz, ha van, aki vigyáz rá, amíg dolgozol. Neked ugyanannyi jogod van hozzá.
2013. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
igazából azt gondoltam, hogy alkohol és a nyugtató lenne az ami nekem nagy esélyeket adna,de azt is tudni kell hogy nappal is szedi a Frontint és nem 1 szemet. A háziorvosa is írt fel neki de a legtöbbet a "fogadott" anyukája küldött neki postán, alkalmanként 100 szemet. Én tudom, hogy Magyarországon a családjog "feminista" ha lehet ilyet mondani de az hogy egy idegenhez vitte a gyermekemet az éjszaka leple alatt és a teljes bizonytalanságba ez számomra elfogadhatatlan.
2013. szept. 21. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!