Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudtok, mennyi ideig tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok, mennyi ideig tart egy ideiglenes gyermekelhelyezési döntés meghozatala a bíróság részéről?

Figyelt kérdés
A férj vagyok, teljesen rendezett körülmények között élő (ház, munkahely, stb) családfő, akinek a felesége szerelmes lett, el akar költözni a gyerekekkel, beadta a keresetét is. 3 és 6 éves fiúkról van szó, aki rendkívüli módon ragaszkodnak hozzám. Havi 100-100e Ft gyerektartást kér...
2014. jan. 14. 10:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kösd fel a gattyád haver nem olyan egyszerű mint hiszed.
2014. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kösz, felkötöttem haver.

Más válasz?

2014. jan. 14. 10:17
 3/17 anonim ***** válasza:
Kérni kérhet ekkora gyt-st, csak nem fogja megkapni.
2014. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az ideiglenes döntést mar az elso tárgyaláson meghozzák.

A tartasdij kizárt, hogy ekkora legyen, bármennyi is a jovedelmed. Ha kiemelkedően magas, akkor eleve nem szazalekolnak, hanem egy fix összeget állapítanak meg. A nagyon magas tartasdijra jo "védekezés" egy nirmalis összeget megajanlani, pl 50/gyerek. Ha viszont te szeretnéd nevelni a gyerkeket, akkor előre ne ajánlj semmit, csak akkor, ha lathato, hogy a masik szulohoz fognak kerülni,

2014. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Frászt hoznak ideiglenes döntést az első tárgyaláson. Nálunk EGY ÉV volt, csak az ideiglenes. A véglegest meg lassan két éve húzzák és még semmi.
2014. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az igen vicces lenne, ha igaz lenne utolsó. Hol van addigra. Gyerek, amig nincs ideiglenes döntés? Lóg a ket szulo között?
2014. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Én már október végén beadtam a kersetet.és még mindíg nem kaptunk semmit.Pedig azóta sok minden történt...Az hogy azt írod a gyerekek rendkívüli módon ragaszkodnak hozzád...Miért annyjuk nincs?Ez hülyeség.A gyereknek mind kettő szülője fontos,Az a te önzésed hogy azt hiszed csak téged szeretnek!De ha elszeparálod az annyjuktól őket az biztos jót tesz az egódnak(az én exem ezt teszi most velünk..onnan tudom).A nagyobbik fiamat könnyebben befolyásolja,de nem jelenti azt hogy az apját jobban szereti,mint engem.Az hogy megcsalt talán láttad más pasival?Vagy te csikartad ki belőle hogy azt mondja van valakije?Mert már nem bírta az örökös piszkálásodat.Lehet nem is igaz.
2014. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja igen!A gyerktartást kicsit eltúlozhattad.Irreálisan magas.Ha még nem kaptatok papírokat nem tudhatod mennyit kért......Azért ne túlozz!!!!!
2014. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi a cél, hogy a gyerekek nálad maradhassanak?
2014. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sok kérdésre a válasz: az a cél ezzel hogy elkerüljem, hogy a fiúk előtt d_gjanak (van rá példa: az új fiú azzal büszkélkedik, hogy előző hódításaival a kislány előtt nyalakodnak - tanúk igazolják), illetve az, hogy elkerüljem, hogy komolyan veszélytessék őket (pl autó vezetése, amíg én dolgozom - tanúk igazolják). Nem az a célom, hogy az anyjuktól elszeparáljam, mert őt is szeretik nagyon. Tisztában vagyok vele, hogy a gyereknek mindkét szülőjére szüksége van. Rá is, és rám is. De attól még hozzám is ragaszkodhatnak, nemde?

És védelemre is szükségük van, amit - bizonyathatóan - az anyuka nem lát el. Nem beszélve az estig biliben ottmaradó pisiről, a rothadó mostlanról, a penészes kenyérről.


Nem az egóm táplálása a cél, hanem a gyerekeim védelme, fizikailag és erkölcsileg.

NEM alaptalan a dolog, ebben ne kételkedjetek.

2014. jan. 14. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!