Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjemnek szeretője van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek szeretője van, válni akar. Van esély arra, hogy újra egy család legyünk?

Figyelt kérdés
Férjemmel 6 éve vagyunk együtt,kisfiúnk 2,5 éves. Nagyon szerettük egymást, tökéletes férj és apa volt. Kb.9 hónapja kezdtem úgy érezni, hogy már nem szeret úgy, mint régen. Talán a gyermekünk körüli teendők, anyagi problémáink felőrölték a kapcsolatunkat.5 hónapja először éjszaka 1-2 óra hosszára kezdett el itthonról eljárni, végül már csak reggel jött haza.2 hónapja elköltözött itthonról. Tettét azzal magyarázta, hogy már nem bírja tovább a taposómalmot, nyugalomra van szüksége, egy barátjához költözött. Közben kezdett összeállni bennem a kép, a férjemnek szeretője van. Persze végig tagadott, majd beismerte, hogy az egyik munkatársával szerelembe estek és 2 hónapja már össze is költöztek. Azt mondja, én érzelmileg elhanyagoltam, már nem szeret, válni akar. Egyébként a szerető saját bevallása szerint már kiélte magát és a férjem mellett szeretne megkomolyodni.A kisfiúnkat az "eset" előtt tökéletesebben ellátta, mint én,értem is mindent megtett, magát mindíg háttérbe szorította.Mostmár a nő a legfontosabb, a kisfiúnkkal is csak kötelességből tartja a kapcsolatot.Megváltozhat így egy ember? Lehet ez csak egy fellángolás? Rendbe jöhet még a kapcsolatunk? Sajnos nem tudom nem szeretni,korábban nem is gondoltam volna, hogy ennyire fontos számomra.
2009. dec. 2. 18:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
nagyon sajnálom ami veled történt,szerintem ez a dolog sajnos már álhat helyre,de ne legyen igazam!
2009. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

hasonló történetem van nekem is, nagyon hasonló, de nem részletezem, mert fáj.

az enyémnek jó vége lett (remélem, így is marad), de szerintem ez a ritkább.

nem tudom, mennyire komoly ez a dolog a férjednél, hátha nem...

a legjobbakat kívánom neked! kérdezz nyugodtan

2009. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
A férjedet már elveszítetted. A legtisztább, ha elváltok, te sem lennél boldog, ha csak kötelességből maradna melletted...
2009. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%

A férjed lebukott a nagy gondolkodás közepette, miközben tévúton járt, nem volt más választása, mint azt mondani, hogy válni akar, ez az önigazolás a részéről. Azt kellenne elérned, hogy megoldani akarja.


Amióta, tudod, hogy elveszítheted, még erősebbek az érzelmeid iránta. Akkor fordítsd meg a dolgokat és Te akarj válni, ijessz rá. Most azt akarja veled elhiteteni, hogy veled nem lehet együtt élni, pedig ez a közös saratok.


Átéltem hasonlót, ha van kedved írj privit.

2009. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%

A kisfiad érdekében várj a válással.Ez csak egy fellángolás.Ha együtt él a nővel,rájön,hogy az sem egy menyország,főleg,hog a nő csak most akar megkomolyodni,És ha eddig sokat foglalkozott a fiatokkal,akkor hiányozni fog neki a gyerek.

Hagyj magatoknak időt.Szorítok nektek.

2009. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
56%

Sok nő elköveti a hibát, hogy csak a gyerek, a gyerek... És tudom, hogy nehéz a gyerekkel, de vannak akik megoldják hogy a férj ne érezze magát utolsónak, szóval nem lehetetlen dolog.

Meg tudnak ennyire változni az emberek, én magam is tapasztaltam.

A múltkor is erről beszéltem valahol. A házasság általában érzelmeken alapul, mert ugye nem azért megyünk hozzá valakihez hogy örököljük a trónt... És az érzelmek nem irányíthatók. A gond az értékrenddel van. Ha valakik csak járnak, vagy házasok de nincs gyerekük, akkor mindenki azt mondja, hát ez szomorú, szétmentetek, de majd legközelebb jobb lesz. De ha van gyerek akkor hirtelen gyilkosságnál is nagyobb bűn lesz az érzelmek megváltozása. Tudom, hogy felelős egy gyerekért ha ő is akarta, de az érzelemeket akkor sem lehet irányítani, és manapság nem abban a korban vagyunk amikor ezek elnyomásával is együtt kell élni. Lehetni lehet, csak hát... Mert pont annak lesz a legrosszabb aki miatt együtt maradnak. A gyereknek. Könnyen mondom mi? De az én szüleim is együtt maradtak, pedig jobban örültem volna ha nem. És hagyott már el életem szerelme is... Tudod sokan nem valók vagy nem is akarnak igazán családapák lenni, csakhogy a "társadalom", az elvárások, hogy muszáj mindnekinek gyereket családot akarni. Ez mind nagy nyomás. Nem mondom, hogy a férjed ilyen... Egyszerűen megvűltoztak az érzései. És lehet hogy fellángolás (olyat még nem éltem át, azért mondom így), de akkor is ezek a pillanatnyi érzései. Nem lehet arra alapozni, hogy majd... És ha nem? Akkor szívni fog a gyereked, úgy mint én. Nehogy elhidd hogy ez a gyerek érdekét szolgálja!

2009. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó vagyok. Ha szétmentek az még vissza lehet csinálni, de azt nem ami a gyerekedet éri ha nem mentek szét és rosszul sül el.
2009. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat.Úgy gondolom, hogy az időre bízom a választ. Talán jövőre én is szerelembe esem valakivel és nem fog ennyire fájni ez az egész.Bár ezt jelenleg még lehetetlennek tartom.Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy addig nem tudunk elválni, amíg a lakásunkat el nem adjuk, vissza nem fizetjük az államnak a szocpolt. és kamatait, ill. a jelenlegi alacsony ingatlanárak miatt is jelentős veszteségünk lenne.A férjem vállalja , hogy mindezek kifizetésére hitelt vesz fel, de kérdem én: ekkora adóssággal a nyakán kellesz-e ennek a nőnek.Ráadásul még nem is tud a férjem " jó" anyagi helyzetéről. Ha kirúgja a nő,biztos rájön, hogy van egy gyereke és újra tökéletes apa akar majd lenni.Bár lehet nem is így lesz.Ha mégis így lenne/ mert a szakításunkkor nem zárta ki a lehetőségét, hogy egyszer újra egy pár leszünk/,meg lehet-e bocsátani ezeket a hónapokat és sérelmeket?Igazán megbocsátani akkor lehetne, ha ő döntene úgy, hogy visszajön, mert rájön, hogy mégis minket szeret.Jelenleg azonban erről szó sincs./Most magamnak is megválaszoltam a kérdéseimet/.
2009. dec. 5. 10:58
 9/31 anonim ***** válasza:
88%

Szia, ha komolyabb megoldást szeretnél a problémádra akkor kérlek írj nekem egy emailt!


Tudok segíteni a problémádon önzetlenül!

2009. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
62%

Előző vagyok!


Hidd el rendbe lehet ezt még hozni, több ilyen esetet megoldottunk már!


Írj!


Üdv!

2009. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!