Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén mehet a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén mehet a gyerek az apához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szüleim el fognak válni. Apukám kilenc éves korom óta külföldön dolgozik és 2011 óta van Németországban ugyanannál a cégnél. Titokban azt szeretném ha apához mehetnék mert anya sokszor iszik és ez miatt sokszor emel rám és a húgomra kezet.

Szeretném ha válásnál apához mehetnénk, de neki nincsen lakása, hanem munkás szálón lakik.

Külföldön kezdhetném a gimnáziumot? Jövőre leszek 9.-edikes.

És a tesóm mindenképp anyával kellene, hogy maradjon? Ő még csak 8 éves. :(

Nagyon szeretem anyát és nagyon hiányozna, de nem bírom ha iszik.

Kérlek segítsetek, muszáj lenne anyuval maradnom/nunk?



2014. jan. 23. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy téged már megkérdezhetnek (ha jól számolok, akkor 13-14 éves vagy), a kistesód viszont talán még nem lesz megkérdezve.

VISZONT! Ha apukád munkásszállón lakik, akkor nem fogják elfogadni megfelelő lakásként. Ha legalább egy kis albérlete lenne, de munkásszállóra nem hiszem, hogy lesz olyan bíró, aki elenged lakni.

2014. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

14 vagyok, márciusban leszek 15.

És ha apukánk bérelne vagy venne Németországban egy lakást? Akkor engednék? Mert beszéltem erről apával és azt mondta, hogy amúgy is tervezett saját lakásba költözni, de ha ez az ára annak hogy kimehessünk, akkor biztosan megveszi.

Az én akaratom mennyit számít most? Ha nem szeretnék anyával maradni akkor is van esély, hogy neki ítélnek?

2014. jan. 23. 14:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Nézd, ha édesapád megfelelő otthont tud biztosítani, akkor van esélye. A munkásszálló tudomásom szerint nem igazán megfelelő erre.

Sokat számít az is, hogy te mit szeretnél.

2014. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Meg fognak kérdezni, és elmondhatod, hogy anyukád iszik és ver titeket. Ez azért elég erős érv. Az nehezíti a helyzetet, hogy apukád külföldön van, mert nem biztos, hogy anyukád beleegyezése nélkül külföldre mehettek. Azt elég valószínűnek tartom, hogy a tesóddal együtt helyezzenek el. Szóval a nagy kérdés az, hogy anyukád beleegyezik abba, hogy apukáddal külföldre menjetek? Ha ő legalább egy kicsit együttműködő, akkor szerintem apuhoz fog ítélni a bíróság. Remélem szerencsétek lesz.
2014. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

A tesóm anyával szeretne maradni, én pedig apával menni. Ha megkérdeznek erről, akkor azt mondanám, hogy apával szeretnék menni, bár félek, hogy nagyon megharagudna érte anyukám. Azt pedig nem szeretném, mert attól még, hogy néha bánt minket én még nagyon szeretem őt, de ha megharagszik érte akkor megszakadna a kapcsolatunk. Még sokáig nem fognak hivatalosan elválni, mert azt mondták hogy a pénzügyekkel van valami gubanc.

Az iskolaváltással lenne gond?

2014. jan. 23. 14:40
 6/13 anonim válasza:
5%
szánalmas az ilyen kis mitugrász aki az anyja helyett az apját válassza én megmondanám a lányaimnak h mennyenek az apjukhoz de többet ne lássam őket
2014. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A részeges anyjával maradjon, csak mert ő az anyja?

Te gyereked se lennék, 6-os.

2014. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Anyuka itt nem lesz egyuttmukodo, mert azt fogja nezni hogy majd a nemet fizubol milyen jo gyerektartas lesz, es abbol o is kenyelmesen megel.


Mindenkeppen kellene apukadnak egy jo ugyved, akkor talan eselyes a dolog, de nektek is segiteni kell benne.

2014. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6-os, es aki meg az apja helyett az anyjat valassza az miert jobb? Fel kene fogni vegre hogy mindket szulo egyforman fontos.

Az anyatejrol mar leszokott gyereknek semmivel sincs tobb szuksege az anyjara mint az apjara.

2014. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 6/9

Az lenne ám csak az őszinte anyai szeretett.

2014. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!