Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén mi van, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén mi van, ha esetleg nem a névszerinti apától van a gyerek. Úgy tudom, hogy a gyermek egy éves koráig lehet élni az apasági vizsgálat eredményével. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Mivel Nekem is van kettő gyermek. A gond az, hogy egy urológiai vizsgálat során megállapították, hogy nem lehet gyermekem. Házasságom előtti párkapcsolatokban, együttélés esetén sem védekeztünk, s nem is esett senki sem teherbe.Ami gond,hogy válás esetén ha esetleg nem az enyém a gyermek akkor én fizetem a gyermektartást. De ekkor hol a vérszerinti apa. Láttam egyszer egy leánykát, három apajelöltet vitt apaságira, egyik sem lett apa.

Végül is egyszerű a dolog. Ha egy pár szeretik egymást, akkor közös gyermeket akarnak, ha esetleg a hölgy nem szeret úgy akkor félreléphet, amiből válás lessz.Ami ugye tönkre teheti az apát egy életre, mert ha nem övé a gyerek, akkor a más gyereke után kell fizetni, ami egyértelmű,hogy újra kezdeni sem tudja.


2012. jan. 8. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos elofordul az ilyen, de ha elviszed es kiderul, h nem a tied akkkor hiaba van a neveden, nem szamit, nem kell fizetned.
2012. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.Én azt mondtam a feleségemnek, mindegy kié a gyermek, azt becsülettel föl kell nevelni.
2012. jan. 8. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyen urológiai vizsgálatokba ne nagyon bízzál, elég sok példát láttunk már arra, hogy azt mondták -főleg nőknek- hogy sose lehet gyerekük, ezért meg azért, aztán mégis lett. lehet, hogy a férfiaknál is van egy picurka esély.
2012. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem is akarok ebbe bízni. Egyrészt nem tekintek egy gyermeket sem tárgynak. Annak ellenére sem, hogy amikor fogantak, s nem csak akkor hanem hónapokon át nem voltunk együtt.Ami megint csak a gond, hogy szeretem őket( 2) bárkié is. Csak ismerve a feleségem, tisztába vagyok vele, hogy befolyásolható, és ők lesznek részükről az eszközök, kihasználva azt, hogy szeretem a gyermekeket.

Mivel egy gyermek nem tehet arról,hogy világra jött.

2012. jan. 8. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet, és nagyon rendes férfi lehetsz. Viszont én a helyedben kijárnám, hogy ne kelljen fizetned gyerektartást, hogy ne légy zsarolható a jövőben, és támogasd őket papíron kívül amennyivel tudod, hogy legyen esélyed újrakezdeni.
2012. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez azért durva.

2 gyereked van, mindkettőnél együtt sem voltál a feleségeddel és nem az első gyermek után fogalmazódott meg benned a válás gondolata.

Rendes ember vagy nagyon,hogy szereted a gyerekeidet, de nekem ez egy kicsit sokkoló.

2012. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos azt látom, hogy egy tönkre ment kapcsolatot a gyermek sínyli meg. Válás során meg üzlet, a volt veri az asztalt a pénzért, a férj megtesz mindent, hogy ne, és mindenki elfelejti, hogy a gyermek is érző, törékeny , bárkié is. Ő nem tehet arról, hogy világra jött, de elfelejtjük emberi mivoltunkat. Ahelyett, hogy felelőséggel élne mindenki. Meg sem lepődök ha egy fitalt le sem lehet 25- 30 éves korág szakítani anyuci szoknyája mellől. Amikor azt mondják minek alapítsak családot, ha tönkre megy , élő példa a szülő.

Hát igen az én esetem is érdekes, de mit kezdjek vele, a két gyerkőc labda lett akiket dobálnak.

2012. jan. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!