Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Védőnő köteles jelenteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védőnő köteles jelenteni a gyámügynek ha párommal megromlott a kapcsolatom és különköltözünk?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos,egészséges, párommal megromlott a kapcsolatunk, nem vagyunk összeházasodva, eddig közös albérletben lakunk, megkértem kölözzön el, ő mindenképp azt szeretné ha együttmaradnánk. Védőnő köteles a gyámügynek jelenteni ha mi bejelentjük h nem maradunk együtt. Párom azt mondta én menjek ha akarok, de a gyerek marad vele. Még szoptatom.

2014. febr. 3. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehez a se a védőnőnek se a gyámügynek semmi köze.Hová akarod te bejelenteni külön mentek?:)))
2014. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel mindig meg szokta kérdezni hogy vagyunk, ezért gondoltam h elmondom végre h nem vagyunk jól és különköltözünk, de mivel a párom ezt nem szeretné, ő is jönni akar h végre rábeszéljenek h a gyereket figyelembe kéne vennem, ezért egy családnak maradni.
2014. febr. 3. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jelenti! A védőnő csak akkor jelent a gyámügynek, ha veszélyben van a baba (pl. bántalmazod, nincs fűtés stb), egyébként nem! Ha normális, akkor egy kicsit elbeszélget veled, hogy hogyan érzed magad, kell-e lelki segítség, de egyébként ez (sajnos) nem egyedi eset.
2014. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:
100%

"Párom azt mondta én menjek ha akarok, de a gyerek marad vele."


Na persze :)

2014. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőként mondhatom, h nem fog jelezni a védőnőd. Esetleg lelki támaszt nyújt, ha te igényled és a védőnőnek olyan személyisége van.
2014. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyámügynek akkor kell lépnie (de hát.... vagy lépnek, vagy nem), ha a gyerek veszélybe kerül.

A válás, különköltözés önmagában nem jelenti ezt.

2014. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszotokat ! :-)
2014. febr. 3. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!