Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szokás még váláskor "megfelezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás még váláskor "megfelezni" a gyeekeket? (Egy apával, egy anyával? )

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
megegyezés kérdése... én nem tudnám azt mondani,hogy egyik veled egyik velem.
2014. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
általában a félbevágott emberek, gyerekek egyaránt komoly sérüléseket szenvednek, az esetek 99,999999999%-ában meghalnak.
2014. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
A környezetemben azt látom, hogy az apukának nem kell a gyerek állandóra, csak amikor épp látni van kedve, akkor az exe álljon vigyázzban és füttyszóra adja oda a gyereket. Több gyerekes családok esetében is ezt látom.
2014. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy tudom, arra törekednek, hogy a gyerekek együtt maradjanak. Nekem is ez tűnik ésszerűnek, főleg kisebb gyerekek esetében. Kamaszkorú (12+) gyerekektől meg egyszerűen megkérdezném, ki hogy szeretné, és annak megfelelően kérném a bíróságtól a gyermekek elhelyezését. Ilyen családot ismerek, ahol a kicsik maradtak az anyával, a kamasz gyerekek közül az egyik szintén, a másik viszont az apánál szeretett volna lakni, így ebben is egyeztek meg a szülők.
2014. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan családot, ahol váláskor a fiú (akkor 7 éves volt) az apával maradt, a két lány (5 és 11 évesek) az anyával mentek. Úgy egyeztek meg, hogy a testvérek bármikor láthatják egymást, amit köteles az apa is és az anya is biztosítani.
2014. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyen családot a kisfiú anyánál a kislány apánál maradt, de annyira nem ismerem a körülményeket, hogy miért lett ez így. Óvodás korban van mindkét gyerek
2014. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem szokás, pedig sokkal jobb lenne mindenkinek.
2014. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Ilyet nem is lehet csinálni csak nagyon kirivó esetekben.
2014. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon ritka, főleg mert a férfiak nem nagyon küzdenek azért, hogy náluk legyen a gyerek, rajtuk legyen napi 24 órában a felelősség. Sokan még a házasság és az együttélés alatt sem foglalkoznak fele-fele a gyerekkel, a legtöbb apát szülőin nem is látni, játszótéren is alig, aki ott van az is a telefonját piszkálja. Nálunk a volt férjem sikítva menekült volna ha közlöm, hogy az egyik gyereket megnyerte és vigye, és akkor mostantól rá van bízva, maradjon ő vele otthon ha beteg, vasalja ő az ünnepre a blúzocskát, délután munka után ne gépezzen, hanem a gyerekkel tanuljon, foglalkozzon, stb.
2014. febr. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Szegény gyerekek, nem kellene őket még egymástól is elszakítani! Amelyik szülő ilyet kérne, én annál alapból nem hagynák gyereket. Elsősorban az ő érdekeiket kell ám nézni!
2014. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!