Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha az anya magánál szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az anya magánál szeretné elhelyezni a gyereket én pedig közös felügyeletet szeretnék, hogy fog ítélni a bíróság? 12 éves a gyerek, tartós beteg. Van esélyem? Nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Van esélyed. A bíró értékeli, és mérlegeli ha mindkét szülő szülő akar továbbra is lenni. Ilyenkor nagyon erős az a döntés, hogy közös felügyeleti jogot kapnak a szülők. Főleg ha se az apuka, se az anyuka részéről nincs kifogásolni való dolog.
2014. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerjük a körülményeket, nem tudunk arra válaszolni, hogy hogy fog ítélni a bíróság. Persze erre a körülmények ismeretébe se lenne lehetőségünk.


Esély mindig van, pláne ha eddig nem hanyagoltad el a gyereket. A bíróság majd eldönti.

2014. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hanyagoltam el.Ő is ragaszkodik hozzám.Persze az anyját is szereti.Nem akarom el venni tőle.Csak én is szeretnék belőle annyit kapni mint Ő.
2014. febr. 19. 12:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Van esély, és megértelek!
2014. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menyire beteg a gyerek mert nem biztos hogy jó ha ide oda rángatják.
2014. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerinted az jó a gyereknek hogy szétválaszt bennünket?Ő akar válni,én 4 hónapja azon vagyok hogy megmencsem a házasságot.Hiába.
2014. febr. 19. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy jó csak épp egy tartos beteg gyereket ide oda mozgatni nem a legoptimálisabb.
2014. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
0%
Esetleg elosztani?
2014. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!