Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi történetről?

Figyelt kérdés
Feleségem 12 évvel ezelőtt megcsalt és elvált tőlem, mondván megtalálta az igazit egy nős családos férfi személyében aki majd "fokozatosan elválik ő érte". Persze az egészből nem lett semmi. Nevemet megtartotta. Tudom ehhez joga van. De nemrég abban a házban jártam ahol laktunk, most csak ő lakik ott egyedül és meglepetten láttam, hogy lakás csengőn sőt még a lakás ajtaján is az én nevem ,névtáblám van. Szerintetek ez normális dolog? Lányomtól tudom aki néha találkozik vele hogy panaszkodik hogy megbánta a válást és néha el is sírja magát. Szerintetek miért eszi meg még ma is ennyi nő ezt a rossz a házasságom, majd elválok mesét és kerül olyan helyzetbe mint a volt feleségem?

2014. ápr. 14. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Megérdemelte. Ne rágd magad ezen, jobb hog megszabadultál tőle!:) nyilván belátta hogy elrontotta.
2014. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Ne gorcsolj mar ezen. Ilyenek a nok,most egye meg amit fozott maganak,te pedig lepj tul rajta,majd talalsz jobbat.
2014. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azért mert megunt, esetleg megutált téged. Aztán amikor nem jön össze a következövel (esetleg a rákövetkezö 20-al?), másképp látja a dolgokat, meg az idö megszépit téged is addigra. (szerintem igy tipikusabb a történet)
2014. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Igazuk van az előttem íróknak.

Még valami: én is elváltam ( nem megcsalás miatt), a volt férjem neve is kint van az ajtón, postaládán egyszerű biztonsági okból.

Nagyobb biztonságban érzem magam, ha nem tudja mindenki, hogy itt csak egy nő és egy kisgyermek él- talán visszatartó erő a rossz szándékúaknak, akik könnyebben választanak kevésbé ellenálló célpontot. Az ingatlan egyébként az enyém, de megbeszéltem a volt férjemmel.

2014. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Csak nekem már az is furcsa volt hogy annyira ragaszkodott a nevemhez de a lányunkhoz már nem. Őt én neveltem tovább mert a volt feleségemet "akadályozta volna az új kapcsolatában". Ha én valakit annyira utálok akkor igyekszem megszabadulni mindentől ami rá emlékeztet. Ne értsetek félre én nem haragszom már rá. Ő mindig a lányom anyja marad.
2014. ápr. 14. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem utált ő téged, csakmert talált mást és hitt annak az embernek. Rosszul cselekedett, nyilván nem érdemelted, hogy ezt tegye veled, de lehet azóta már megbánta ő is.
2014. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!